Produkty

 

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Darčeková poukážka KinderCentrum

Pre bábätko do pôrodnice...

Taška do pôrodnice

Taška do pôrodnice - Naša voľba

Pre Vaše bábätko budete po narodení potrebovať niekoľko vecí, ktoré Vám pomôžu počas pobytu v pôrodnici a v čase, keď pôjdete domov. Snažili sme sa pre Vás vybrať produkty z našej ponuky, ktoré sú vhodné a potrebné bezprostredne po narodení.

 

Kojenecká fľaša

Kojenecká fľaša

Väčšina mamičiek túži svoje bábätko kojiť. My vieme, že nie vždy je to možné. Na trhu je množstvo značiek a druhov fliaš. Aby sa Vám na začiatku lepšie orientovalo, vybrali sme pre Vás niekoľko fliaš, ktoré sú vhodné pre bábätko hneď od narodenia. Všetky nami ponúkané fľaše sú antikolikové a čo najviac podobné prsníku mamičky, aby prechod od prsníka k fľaši a naspäť prebehol bez problémov.

Cumlíky na utišovanie

Cumlíky na utišovanie

Cumlík je pomocník pri utíšení Vášho bábätka. Cumlíky, ktoré Vám tu ponúkame sú vhodné pre novorodencov a pomáhajú bábätku rozbiehať sací reflex.

Látkové plienky

Látkové plienky

Látkové plienky sú vyrobené na Slovensku zo 100% bavlny TOP kvality, sú príjemné na dotyk. Látkové plienky použijete bábätku po hlavičku, po kojení na "odgrgnutie", aby ste sa vy a bábätko nezašpinili. 

Deka

Deka 

Novorodenci si ešte nevedia udržať telesnú teplotu. Deka pre bábätko je menších rozmerov ako štandardné deky, Vaše bábätko do nej viete pekne zabaliť tak udržať Vaše bábätko v teple.

Autodeka

Autodeka

Autodeka alebo zavinovačka do autosedačky je výborným pomocníkom pri cestovaní s Vašim bábätkom. Aby ste mohli dieťatko v autosedačke pripútať bezpečnostnými pásmi autosedačky, potrebujete mať deku, ktorá je na to prispôsobená. Vaše bábätko prvú cestu autom absolvuje hneď z pôrodnice, preto by podľa nás autodeka nemala chýbať vo veciach, ktoré si pre Vaše bábätko nachystáte.  

Zavinovačka

Zavinovačka

Zavinovačka poskytne Vášmu bábätku pocit tepla, pohodlia a bezpečia. Novorodenci sú ešte veľmi krehkí a veľa dospelých sa bojí malé bábätko zobrať do rúk. Dieťatko je v zavinovačke pevnejšie a pokojnejšie. Nami ponúkané zavinovačky sú na šnúrky, vďaka čomu viete dieťatko pevnejšie zviazať a zavinovačka sa neroztvára.

Prvá kojenecká súprava

Prvá kojenecká súprava

Vaše bábätko si pri odchode z pôrodnice bude potrebovať niečo na oblečenie. Dupačky a kojenecká košielka je pre bábätko ideálna. Nájdete tu prvé súpravičky v najmenších veľkostiach (my doporučujeme veľkosť 56). Dupačky sa dajú rozopnúť medzi nožičkami, čo uľahčí prebaľovanie a košielka s rozopínaním zase uľahčí obliekanie. Súčasťou súpravy je aj čiapočka.

Sady fliaš

Sady fliaš

My v KINDER CENTRUM vieme, že jedna kojenecká fľaša nikdy nie je dosť, Ponúkame Vám sady, v ktorých sú fľaše a cumlíky z jednej značky, pekne farebne zladené a vhodné pre najmenšie bábätko.