Naposledy zobrazené

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Darčeková poukážka KinderCentrum

DETSKÉ KOČÍKY

Hľadáte kočík pre svoju malú ratolesť? U nás ste správne. Ponúkame na výber najlepšie detské kočíky za výborné ceny. Vieme, že vybrať si dobrý kočík nie je len tak, no máme takú širokú ponuku moderných kočíkov, že si v nej určite nájdete ten najvhodnejší pre vaše dieťatko.

Na výber máte z množstva kočíkov za prijateľné ceny, samozrejme v rôznych farebných variáciách. Je len na vás či si zvolíte kočík s kompaktnými rozmermi, ktorý jednoducho a rýchlo zložíte do auta alebo dáte prednosť robusnejším kočiarom na dlhšie vychádzky. Ak budete potrebovať poradiť, radi vám odporučíme ten najlepší variant.

Určite si však nezabudnite pozrieť aj výbavu kočíkov, tá býva rôzna. Pokiaľ však nájdete kočík, ktorý nemá vo výbave zrovna tú súčasť, ktorú vyžadujete, nenechajte sa tým odradiť. V našej rozšírenej ponuke príslušenstva a doplnkov určite nájdete to čo potrebujete: tašky, rukoväte, odnímateľné striešky, fusaky, sieťky, tienidlá proti slnku alebo pláštenky, jednoducho ponúkame kompletný servis, aby sa vaše dieťatko vozilo ako v božom koši.

Kočíky sme rozdelili do prehľadných kategórii:

V našej ponuke nájdete len tú najvyššiu kvalitu prémiových značiek ako sú kočíky Britax, Baby Design, Cam, Anex, Mima, Cybex,  Joolz a mnoho iných. Veríme, že nájdete taký aký hľadáte.

 

Filter
Triedenie kočíkov podľa značky
Triedenie kočikov podľa druhu kočika
Cena
PETITE&MARS Štipec Peg na kočík (2 ks) Blackskladom4.95 € PETITE&MARS Štipec Peg na kočík (2 ks) Black PETITE&MARS Štipec Peg na kočík (2 ks) Mintskladom4.95 € PETITE&MARS Štipec Peg na kočík (2 ks) Mint PETITE&MARS Štipec Peg na kočík (2 ks) Pinkskladom4.95 € PETITE&MARS Štipec Peg na kočík (2 ks) Pink PETITE&MARS Štipec Peg na kočík (2 ks) Whiteskladom4.95 € PETITE&MARS Štipec Peg na kočík (2 ks) White ZOPA Termoobal na fľašu, rôzne farby.5.40 € ZOPA Termoobal na fľašu, rôzne farbyPraktický termoobal na fľašku, ktorý vďaka vnútornej fólii udržuje teplotu nápoja. Vnútorná vrstva neprepustí vlhkosť ani pachy, takže tekutina je UNI sieťka proti hmyzu na hlbokú vaničkuna objednávku5.90 € UNI sieťka proti hmyzu na hlbokú vaničkuUniverzálna sieťka proti hmyzu na hlbokú vaničku ochráni Vaše sieťatko pred dotieravým hmyzom a zabezpečí mu pokojný spánok počas prechádzky. Sieťka je PETITE&MARS Pláštenka na hlboký kočíkna objednávku5.99 € PETITE&MARS Pláštenka na hlboký kočík PETITE&MARS Pláštenka na športový kočíkskladom5.99 € PETITE&MARS Pláštenka na športový kočík PETITE&MARS Univerzálna moskytiéra Mesh na kočíkskladom6.49 € PETITE&MARS Univerzálna moskytiéra Mesh na kočík Háčiky univerzálne na kočík Chiccoskladom6.69 € Háčiky univerzálne na kočík Chicco Zopa držiak na pohár na kočík..7.30 € Zopa držiak na pohár na kočíkJe možné pripevniť k všetkým typom detských bicyklov, detských kočíkov, golfových kočíkov aj kočíkov pre bábiky Sieťka proti komárom na športový kočíkskladom7.49 € Sieťka proti komárom na športový kočík Sieťovaná taška na kočíkskladom7.49 € Sieťovaná taška na kočík Lodger Swaddler Clip 2ks, rôzne farby..7.49 € Lodger Swaddler Clip 2ks, rôzne farby PETITE&MARS Držiak na nápoje Handy Blackskladom7.75 € PETITE&MARS Držiak na nápoje Handy Black PETITE&MARS Držiak na nápoje Handy Greyskladom7.75 € PETITE&MARS Držiak na nápoje Handy Grey Moskytiéra univerzálna na vaničku kočíka Chiccoskladom8.79 € Moskytiéra univerzálna na vaničku kočíka Chicco PETITE&MARS Úchytky Hang na zavesenie tašky na kočík - 2 ksskladom8.95 € PETITE&MARS Úchytky Hang na zavesenie tašky na kočík - 2 ks Klip pre Xari slnečník/držiak nápojovskladom9.06 € Klip pre Xari slnečník/držiak nápojov CEBA Plachta do kočíku 73-80 x 30-37 cm 2 ks Dark Grey+Pink IBA ONLINEskladom9.45 € CEBA Plachta do kočíku 73-80 x 30-37 cm 2 ks Dark Grey+Pink CEBA Plachta do kočíku 73-80 x 30-37 cm 2 ks Light Grey+Blue IBA ONLINEna objednávku9.45 € CEBA Plachta do kočíku 73-80 x 30-37 cm 2 ks Light Grey+Blue CEBA Plachta do kočíku 73-80x30-37cm 2ks Dark Grey+Elephant IBA ONLINEna objednávku9.45 € CEBA Plachta do kočíku 73-80x30-37cm 2ks Dark Grey+Elephant CEBA Plachta do kočíku 73-80x30-37cm 2ks Light Grey+Bird World IBA ONLINEskladom9.45 € CEBA Plachta do kočíku 73-80x30-37cm 2ks Light Grey+Bird World CEBA Plachta do kočíku 73-80x30-37cm 2ks Pink+Bird World IBA ONLINEna objednávku9.45 € CEBA Plachta do kočíku 73-80x30-37cm 2ks Pink+Bird World