Produkty

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Darčeková poukážka KinderCentrum

DETSKÉ KOČÍKY

Hľadáte kočík pre svoju malú ratolesť? U nás ste správne. Ponúkame na výber najlepšie detské kočíky za výborné ceny. Vieme, že vybrať si dobrý kočík nie je len tak, no máme takú širokú ponuku moderných kočíkov, že si v nej určite nájdete ten najvhodnejší pre vaše dieťatko.

Na výber máte z množstva kočíkov za prijateľné ceny, samozrejme v rôznych farebných variáciách. Je len na vás či si zvolíte kočík s kompaktnými rozmermi, ktorý jednoducho a rýchlo zložíte do auta alebo dáte prednosť robusnejším kočiarom na dlhšie vychádzky. Ak budete potrebovať poradiť, radi vám odporučíme ten najlepší variant.

Určite si však nezabudnite pozrieť aj výbavu kočíkov, tá býva rôzna. Pokiaľ však nájdete kočík, ktorý nemá vo výbave zrovna tú súčasť, ktorú vyžadujete, nenechajte sa tým odradiť. V našej rozšírenej ponuke príslušenstva a doplnkov určite nájdete to čo potrebujete: tašky, rukoväte, odnímateľné striešky, fusaky, sieťky, tienidlá proti slnku alebo pláštenky, jednoducho ponúkame kompletný servis, aby sa vaše dieťatko vozilo ako v božom koši.

Kočíky sme rozdelili do prehľadných kategórii:

V našej ponuke nájdete len tú najvyššiu kvalitu prémiových značiek ako sú kočíky Britax, Baby Design, Cam, Anex, Mima, Cybex,  Joolz a mnoho iných. Veríme, že nájdete taký aký hľadáte.

 

Filter
Triedenie kočíkov podľa značky
Triedenie kočikov podľa druhu kočika
Cena
PETITE&MARS Štipec Peg na kočík (2 ks) Blackskladom4.95 € PETITE&MARS Štipec Peg na kočík (2 ks) Black PETITE&MARS Štipec Peg na kočík (2 ks) Whiteskladom4.95 € PETITE&MARS Štipec Peg na kočík (2 ks) White ZOPA Termoobal na fľašu, rôzne farby.6.00 € ZOPA Termoobal na fľašu, rôzne farbyPraktický termoobal na fľašku, ktorý vďaka vnútornej fólii udržuje teplotu nápoja. Vnútorná vrstva neprepustí vlhkosť ani pachy, takže tekutina je PETITE&MARS Držiak na nápoje Handy Grey- 19%skladom6.28 € 7.75 €PETITE&MARS Držiak na nápoje Handy Grey PETITE&MARS Univerzálna moskytiéra Mesh na kočíkskladom6.49 € PETITE&MARS Univerzálna moskytiéra Mesh na kočík PETITE&MARS Pláštenka na hlboký kočíkna objednávku6.95 € PETITE&MARS Pláštenka na hlboký kočík PETITE&MARS Pláštenka na športový kočíkskladom6.95 € PETITE&MARS Pláštenka na športový kočík PETITE&MARS Úchytky Hang na zavesenie tašky na kočík - 2 ks- 19%skladom7.25 € 8.95 €PETITE&MARS Úchytky Hang na zavesenie tašky na kočík - 2 ks Zopa držiak na pohár na kočík..7.30 € Zopa držiak na pohár na kočíkJe možné pripevniť k všetkým typom detských bicyklov, detských kočíkov, golfových kočíkov aj kočíkov pre bábiky LODGER Štipce Swaddle Clip 2ks, farba White.7.50 € LODGER Štipce Swaddle Clip 2ks, farba White LODGER Štipce Swaddle Clip 2ks, farba Blush.7.50 € LODGER Štipce Swaddle Clip 2ks, farba Blush LODGER Štipce Swaddle Clip 2ks, farba Carbon.7.50 € LODGER Štipce Swaddle Clip 2ks, farba Carbon LODGER Štipce Swaddle Clip 2ks, farba Honey.7.50 € LODGER Štipce Swaddle Clip 2ks, farba Honey LODGER Štipce Swaddle Clip 2ks, farba Ocean.7.50 € LODGER Štipce Swaddle Clip 2ks, farba Ocean LODGER Štipce Swaddle Clip 2ks, farba Black.7.50 € LODGER Štipce Swaddle Clip 2ks, farba Black PETITE&MARS Držiak na nápoje Handy Blackskladom7.75 € PETITE&MARS Držiak na nápoje Handy Black LODGER Štipce Swaddle Clip Print 2ks, farba Black-Dot.7.90 € LODGER Štipce Swaddle Clip Print 2ks, farba Black-Dot LODGER Štipce Swaddle Clip Print 2ks, farba Blush-Dot.7.90 € LODGER Štipce Swaddle Clip Print 2ks, farba Blush-Dot LODGER Štipce Swaddle Clip Print 2ks, farba Carbon-Stripe.7.90 € LODGER Štipce Swaddle Clip Print 2ks, farba Carbon-Stripe LODGER Štipce Swaddle Clip Print 2ks, farba Green Bay-Stripe.7.90 € LODGER Štipce Swaddle Clip Print 2ks, farba Green Bay-Stripe LODGER Štipce Swaddle Clip Print 2ks, farba Honey-Dot.7.90 € LODGER Štipce Swaddle Clip Print 2ks, farba Honey-Dot LODGER Štipce Swaddle Clip Print 2ks, farba Ocean-Stripe.7.90 € LODGER Štipce Swaddle Clip Print 2ks, farba Ocean-Stripe Háčiky univerzálne na kočík Chiccoskladom7.95 € Háčiky univerzálne na kočík Chicco Sieťovaná taška na kočíkskladom7.95 € Sieťovaná taška na kočík