Naposledy zobrazené

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Darčeková poukážka KinderCentrum

NÁBYTOK DO DETSKEJ IZBY

Aj vďaka jemným farbám a štýlovému vzhľadu nábytku a doplnkov môže Vaša detská izbička vyzerať nádherne, presne tak, ako ste si ju vysnívali. 

 

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

BABYMOOV CosyMat polohovacie klin 15° Smokey Relook IBA ONLINE skladom 31.95 € BABYMOOV CosyMat polohovacie klin 15° Smokey Relook BABYMOOV CosyMorpho podložka Smokey IBA ONLINE na objednávku 34.95 € BABYMOOV CosyMorpho podložka Smokey BABYSTYLE Drevená postieľka Bordeaux, rôzne farby na objednávku 415.00 € BABYSTYLE Drevená postieľka Bordeaux, rôzne farby BabyStyle BORDEAUX postieľka 70x140cm Detská postieľka Bordeaux • vysoko módny, moderný vzhľad a jednoduché čisté línie • masívne roštové bočnice BABYSTYLE Drevená postieľka Chicago na objednávku 549.00 € BABYSTYLE Drevená postieľka Chicago BabyStyle CHICAGO postieľka 70x140cm CHICAGO, INŠPIRÁCIA americkým Severom ... Novinka v kolekcii Charnwood, odvážny a pritom zasnený - taký je dizajn BABYSTYLE Drevená postieľka HOLLIE, rôzne farby na objednávku 424.00 € BABYSTYLE Drevená postieľka HOLLIE, rôzne farby Detská postieľka Hollie s plným prehnutým čelom Vlastnosti a funkcie: zaoblené bočnice vysoko univerzálna vrátane šuplíku pre ukladanie vecí možno BABYSTYLE Drevená postieľka MARBELLA na objednávku 549.00 € BABYSTYLE Drevená postieľka MARBELLA BabyStyle MARBELLA postieľka 70x140cm Nostalgická Marbella v sebe snúbi atmosféru tepla, romantiky a úplného pokoja. Novinka z kolekcie Charnwood, nádherné BABYSTYLE Komoda Chicago na objednávku 549.00 € BABYSTYLE Komoda Chicago BABYSTYLE Chicago komoda Komoda Chicago zahŕňa 3 priestranné zásuvky a veľkorysý priestor perfektný pre prebaľovací pult a všetky ostatné nevyhnutnosti BABYSTYLE Komoda Hollie , rôzne farby na objednávku 415.00 € BABYSTYLE Komoda Hollie
, rôzne farby BABYSTYLE Komoda MARBELLA na objednávku 549.00 € BABYSTYLE Komoda MARBELLA BABYSTYLE Marbella komoda Nostalgická Marbella v sebe snúbi atmosféru tepla, romantiky a úplného pokoja. Novinka z kolekcie Charnwood, nádherné detaily spojené s BABYSTYLE Komoda s prebaľovacím pultom Bordeaux, rôzne farby na objednávku 341.00 € BABYSTYLE Komoda s prebaľovacím pultom Bordeaux, rôzne farby BabyStyle BORDEAUX komoda s 3 dostatočne priestrannými zásuvky s hladkými pojazdmi, ktoré poskytujú veľkorysý úložný priestor. BabyStyle SNUGGLE BED taška na postieľku .. 30.00 € BabyStyle SNUGGLE BED taška na postieľku BabyStyle SNUGGLE moskytiera na postieľku .. 30.00 € BabyStyle SNUGGLE moskytiera na postieľku Baldachýn biely .. 23.90 € Baldachýn biely CAM Baldachýn ku postieľke Cullami skladom 34.90 € CAM Baldachýn ku postieľke Cullami Krásna nebesá k postieľke Cull nie sú len dekoratívne, ale majú predovšetkým ochrannú funkciu. CAM Komoda s prebaľovacím pultom Asia, rôzne farby skladom 199.90 € CAM Komoda s prebaľovacím pultom Asia, rôzne farby Komoda Cam s prebaľovacím pultom. CANDIDE Klin 15° Zen do kolísky na objednávku 23.95 € CANDIDE Klin 15° Zen do kolísky CANDIDE Klin do postieľky 15°Air+ 60x120 cm na objednávku 28.95 € CANDIDE Klin do postieľky 15°Air+ 60x120 cm CHICCO Kresielko Twist - Crocodile skladom 59.00 € CHICCO Kresielko Twist - Crocodile CHICCO Kresielko Twist - Dune skladom 59.00 € CHICCO Kresielko Twist - Dune CHICCO Kresielko Twist - Lilac skladom 59.00 € CHICCO Kresielko Twist - Lilac CHICCO Kresielko Twist - Red skladom 59.00 € CHICCO Kresielko Twist - Red Detská postieľka Amelia 120x60cm na objednávku 299.00 € Detská postieľka Amelia 120x60cm Detské kresielko s hviezdičkou, rôzne farby .. 41.90 € Detské  kresielko s hviezdičkou, rôzne farby Toto úžasné kresielko je vyrobené z látky - neobyčajne mäkkého VELVET, ktorý je príjemný a hebký na dotyk. Postranné vrecko funguje ako úložný priestor Detské kreslo pre deti Velvet, rôzne farby .. 49.90 € Detské kreslo pre deti Velvet, rôzne farby Jedinečná aj praktická pohovka pre deti. Toto úžasné kreslo je vyrobené z látky z neobyčajne mäkkého VELVETu, ktorý je príjemný a hebký na dotyk.