Naposledy zobrazené

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

OSTATNÉ

Ku kočíku je možné zakúpiť aj množstvo doplnkov akými sú kolesá, madlá, stojany a iné doplnky, ktoré nahradia vaše staré a opotrebované časti, alebo zabezpečia vyšší komfort pri jazde.

 

Rýchla navigácia k hľadanému produktu: kliknite prosím na výber

Triedenie doplnkov podľa značky:
Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

BABYZEN Opierka na nohy NOVINKA .. 30.00 € BABYZEN Opierka na nohy BABYZEN, Sada koliesok na kočík YOYO .. 40.00 € BABYZEN, Sada koliesok na kočík YOYO 4 náhradné kolieska ku kočíku BabyZen YOYO CAM Auto Kit bezpečnostné pásy na vaničku Coccola .. 45.90 € CAM Auto Kit bezpečnostné pásy na vaničku Coccola CAM Kit AUTO - systém pre možnosť uchytenia dieťaťa v hlbokej vaničky v aute. CAM Auto Kit bezpečnostné pásy na vaničku Rover .. 45.90 € CAM Auto Kit bezpečnostné pásy na vaničku Rover CAM Kit AUTO - systém pre možnosť uchytenia dieťaťa v hlbokej vaničky Cam Rover v aute. CAM Stojan na hlbokú vaničku a autosedačku .. 49.90 € CAM Stojan na hlbokú vaničku a autosedačku Stojan Cam na hlbokú vaničku a autosedačku  CAM stojan na hlbokú, športovú časť a autosedačku .. 49.90 € CAM stojan na hlbokú, športovú časť a autosedačku Stojan CAM na hlbokú, športovú časť a autosedačku CYBEX PRIAM set terrain predné kolesá .. 109.95 € CYBEX PRIAM set terrain predné kolesá Náhradné predné kolesá pre kočík Priam 2019 Matt Black. Cybex E-PRIAM náhradná batéria .. 211.95 € Cybex E-PRIAM náhradná batéria Podvozok pre e-Priam je napájaný lítium-iónovou batériou a v závislosti od zaťaženia a okolitých podmienkach má dojazd cca 8-45 km. Batériu možno dobiť Cybex Priam Lyže ku kočíku .. 71.95 € Cybex Priam
 Lyže ku kočíku PRIAM s lyžami - zima v meste aj na horách Egg QUAIL zadný kryt na kočík .. 38.00 € Egg QUAIL zadný kryt na kočík Kočík Quail® má unikátnu funkciu vo forme vymeniteľného, magnetického panelu na zadnej strane sedacej časti.V kolekcii je 8 rôznych dizajnov týchto INGLESINA KIT sada do auta .. 56.00 € INGLESINA KIT sada do auta Montážna sada určená na upevnenie vaničky počas prepravy dieťatka v aute. Inglesina APTICA KIT pásy do vaničky .. 60.00 € Inglesina APTICA KIT pásy do vaničky Ak cestujete s novorodencom autom a cesty sú dlhšie, využijete sadu slúžiacu na prepravu ležiaceho dieťaťa od 0 do 10 kg v hlbokej vaničke Inglesina Aptica. Je Inglesina APTICA prídavný bambusový matrac do vaničky .. 30.00 € Inglesina APTICA prídavný bambusový matrac do vaničky Antialergický matrac s poťahom z bambusového vlákna s tvarovou pamäťou do hlbokého kočíka Aptica. JOOLZ | AER Predĺženie pre nohy skladom +96 32.72 € JOOLZ | AER Predĺženie pre nohy Opierka nôh pre Joolz Aer ponúka perfektnú oporu a pohodlie pre tých najmenších. Ľahko sa pripevní a nastaví.   • pre ešte väčšiu podporu • JOOLZ | Prestieradlo/Cover - Grey Melange skladom +313 16.33 € JOOLZ | Prestieradlo/Cover - Grey Melange V Joolz sme presvedčení, že uvoľnení, pohodoví rodičia tvoria svojim deťom radostnú náladu. To je dôvod, prečo Vám chceme pomôcť vychutnať si všetko v JOOLZ | Prestieradlo/Cover - Natural White skladom +103 14.95 € JOOLZ | Prestieradlo/Cover - Natural White V Joolz sme presvedčení, že uvoľnení, pohodoví rodičia tvoria svojim deťom radostnú náladu. To je dôvod, prečo Vám chceme pomôcť vychutnať si všetko v JOOLZ | Tenká prikrývka/Sheet - Natural White skladom +110 21.79 € JOOLZ | Tenká prikrývka/Sheet - Natural White Iste ste ich cítili, keď kopkali... a už čoskoro ich budete mať možnosť pozorovať s obdivom "detské nôžky". Nie sú rozkošné? Ale vaše dieťatko Klip pre Xari slnečník/držiak nápojov skladom +16 9.06 € Klip pre Xari slnečník/držiak nápojov Lodger Swaddler Clip 2ks, rôzne farby .. 7.49 € Lodger Swaddler Clip 2ks, rôzne farby MIMA Klip pre slnečník / držiak nápojov .. 9.90 € MIMA Klip pre slnečník / držiak nápojov MIMA Klip pre slnečník / držiak nápojov MIMA Zimná sada Mima Xari, Mima Kobi .. 224.90 € MIMA Zimná sada Mima Xari, Mima Kobi MIMA Zimná sada Mima Xari, Mima Kobi PEG PEREGO Basinet stojan na vaničku .. 52.95 € PEG PEREGO Basinet stojan na vaničku Bassinet stand je praktický pomocník, určený pre produkty Navetta XL (hlboká vanička), Navetta Pop-UP (hlboká vanička) a autosedačku Primo Viaggio SL. PEG PEREGO Ypsi stojan na vaničku .. 79.95 € PEG PEREGO Ypsi stojan na vaničku Skladací domáci stojan pre vaničku YPSI a detské autosedačky Primo Viaggio i-Size a Primo Viaggio SL. PEG PÉREGO KIT AUTO pásy do hlbokej vaničky .. 63.95 € PEG PÉREGO KIT AUTO pásy do hlbokej vaničky Kit Auto vám umožňuje používať hlbokú vaničku Culla Elite v aute, čo zaručuje pohodlie a bezpečnosť vášho dieťaťa v prvých mesiacoch života.