Produkty

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Darčeková poukážka KinderCentrum

PLIENKY NA PLÁVANIE SWIM NAPPY

Firma ACTIVE HOLIDAY vznikla v roku 2003. Od roku 2008 sa zameriavame na oblasť detského plávania. 

Vďaka získaným poznatkom a skúsenostiam a neustálemu kontaktu s rodičmi i inštruktormi sme sa rozhodli vyrábať plávacie plienky pod vlastnou značkou podľa našich vlastných predstáv. Výroba prebieha kompletne v Českej republike pod našim dohľadom, preto môžeme ručiť za prvotriednu kvalitu pri porovnateľnej cene s výrobkami pochádzajúcimi z Číny. 

Ďalším pozitívom je termoregulačná funkcia plienok, lebo neoprén chráni Vaše dieťa pred rýchlym ochladením a teplotnými rozdielmi.

Pre výrobu plienok používame vysoko kvalitný extra stretch neoprén s hrúbkou 1,5 mm. Aby neoprén k dieťaťu čo najviac upol, používame plochý šev, tzv. Flatlock. Lem okolo pása a nožičiek dieťaťa je extrémne pružný, ale pritom perfektne sedí a dieťa nikde netlačí.

 

Filter
Cena
SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie, Ružové..23.90 € SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie,  Ružové SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie, Šedo-ružové..23.90 € SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie,  Šedo-ružové SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie, Modré so zvieratkami..23.90 € SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie, Modré so zvieratkami SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie, Oranžové so zvieratkami..23.90 € SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie, Oranžové so zvieratkami SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie, Tyrkysové s majákom..23.90 € SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie, Tyrkysové s majákom SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie, Zelené s pásikmi..23.90 € SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie, Zelené s pásikmi SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie, Červené bodky DO VYPREDANIA ZÁSOB..23.90 € SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie, Červené bodky ZOOCCHINI UV Set klobúčik a plavky Kačička, rôzne veľkosti.28.99 € ZOOCCHINI UV Set klobúčik a plavky Kačička, rôzne veľkostiOchráni pred slnečnými lúčmi. Plavky sa môžu vyprať a znova použiť. Rezistentné voči chlóru a morskej soli. Veľkosti: 3-6 mesiacov: 5-7 kg. 6-12 ZOOCCHINI UV Set klobúčik a plavky Krab, 6-12 mesiacov.28.99 € ZOOCCHINI UV Set klobúčik a plavky Krab, 6-12 mesiacovOchráni pred slnečnými lúčmi. Plavky sa môžu vyprať a znova použiť. Rezistentné voči chlóru a morskej soli. Veľkosti: 3-6 mesiacov: 5-7 kg. 6-12 ZOOCCHINI UV Set klobúčik a plavky Krokodíl, 6-12 mesiacov.28.99 € ZOOCCHINI UV Set klobúčik a plavky Krokodíl, 6-12 mesiacovOchráni pred slnečnými lúčmi. Plavky sa môžu vyprať a znova použiť. Rezistentné voči chlóru a morskej soli. Veľkosti: 3-6 mesiacov: 5-7 kg. 6-12 ZOOCCHINI UV Set klobúčik a plavky Morský koník, 6-12 mesiacov.28.99 € ZOOCCHINI UV Set klobúčik a plavky Morský koník, 6-12 mesiacovOchráni pred slnečnými lúčmi. Plavky sa môžu vyprať a znova použiť. Rezistentné voči chlóru a morskej soli. Veľkosti: 3-6 mesiacov: 5-7 kg. 6-12 ZOOCCHINI UV Set klobúčik a plavky Plameniak, 6-12 mesiacov.28.99 € ZOOCCHINI UV Set klobúčik a plavky Plameniak, 6-12 mesiacovOchráni pred slnečnými lúčmi. Plavky sa môžu vyprať a znova použiť. Rezistentné voči chlóru a morskej soli. Veľkosti: 3-6 mesiacov: 5-7 kg. 6-12 ZOOCCHINI UV Set klobúčik a plavky Veľryba, 6-12 mesiacov.28.99 € ZOOCCHINI UV Set klobúčik a plavky Veľryba, 6-12 mesiacovOchráni pred slnečnými lúčmi. Plavky sa môžu vyprať a znova použiť. Rezistentné voči chlóru a morskej soli. Veľkosti: 3-6 mesiacov: 5-7 kg. 6-12 ZOOCCHINI UV Set klobúčik a plavky Žralok, rôzne veľkosti.28.99 € ZOOCCHINI UV Set klobúčik a plavky Žralok, rôzne veľkostiOchráni pred slnečnými lúčmi. Plavky sa môžu vyprať a znova použiť. Rezistentné voči chlóru a morskej soli. Veľkosti: 3-6 mesiacov: 5-7 kg. 6-12