Naposledy zobrazené

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Darčeková poukážka KinderCentrum

PLIENKY NA PLÁVANIE SWIM NAPPY

Firma ACTIVE HOLIDAY vznikla v roku 2003. Od roku 2008 sa zameriavame na oblasť detského plávania. 

Vďaka získaným poznatkom a skúsenostiam a neustálemu kontaktu s rodičmi i inštruktormi sme sa rozhodli vyrábať plávacie plienky pod vlastnou značkou podľa našich vlastných predstáv. Výroba prebieha kompletne v Českej republike pod našim dohľadom, preto môžeme ručiť za prvotriednu kvalitu pri porovnateľnej cene s výrobkami pochádzajúcimi z Číny. 

Ďalším pozitívom je termoregulačná funkcia plienok, lebo neoprén chráni Vaše dieťa pred rýchlym ochladením a teplotnými rozdielmi.

Pre výrobu plienok používame vysoko kvalitný extra stretch neoprén s hrúbkou 1,5 mm. Aby neoprén k dieťaťu čo najviac upol, používame plochý šev, tzv. Flatlock. Lem okolo pása a nožičiek dieťaťa je extrémne pružný, ale pritom perfektne sedí a dieťa nikde netlačí.

 

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

SWIM NAPPY Ružové s kvetmi neoprénové plienky na plávanie .. 15.00 € SWIM NAPPY Ružové s kvetmi neoprénové plienky na plávanie SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie, Ružové .. 15.00 € SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie,  Ružové SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie, Šedo-ružové .. 15.00 € SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie,  Šedo-ružové SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie, Modré so zvieratkami .. 15.00 € SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie, Modré so zvieratkami SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie, Oranžové so zvieratkami .. 15.00 € SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie, Oranžové so zvieratkami SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie, Tyrkysové s majákom .. 15.00 € SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie, Tyrkysové s majákom SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie, Zelené s pásikmi .. 15.00 € SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie, Zelené s pásikmi SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie, Červené bodky DO VYPREDANIA ZÁSOB .. 15.00 € SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie, Červené bodky ZOOCCHINI UV Set klobúčik a plavky KAČIČKA, rôzne veľkosti .. 28.99 € ZOOCCHINI UV Set klobúčik a plavky KAČIČKA, rôzne veľkosti Ochráni pred slnečnými lúčmi. Plavky sa môžu vyprať a znova použiť. Rezistentné voči chlóru a morskej soli. Veľkosti: 3-6 mesiacov: 5-7 kg. 6-12 ZOOCCHINI UV Set klobúčik a plavky KRAB, rôzne veľkosti .. 28.99 € ZOOCCHINI UV Set klobúčik a plavky KRAB, rôzne veľkosti Ochráni pred slnečnými lúčmi. Plavky sa môžu vyprať a znova použiť. Rezistentné voči chlóru a morskej soli. Veľkosti: 3-6 mesiacov: 5-7 kg. 6-12 ZOOCCHINI UV Set klobúčik a plavky PLAMENIAK, rôzne veľkosti .. 28.99 € ZOOCCHINI UV Set klobúčik a plavky PLAMENIAK, rôzne veľkosti Ochráni pred slnečnými lúčmi. Plavky sa môžu vyprať a znova použiť. Rezistentné voči chlóru a morskej soli. Veľkosti: 3-6 mesiacov: 5-7 kg. 6-12 ZOOCCHINI UV Set klobúčik a plavky ŽRALOK, rôzne veľkosti .. 28.99 € ZOOCCHINI UV Set klobúčik a plavky ŽRALOK, rôzne veľkosti Ochráni pred slnečnými lúčmi. Plavky sa môžu vyprať a znova použiť. Rezistentné voči chlóru a morskej soli. Veľkosti: 3-6 mesiacov: 5-7 kg. 6-12 ZOOCCHINI UV tričko 50+ kamaráti mora, rôzne veľkosti .. 21.99 € ZOOCCHINI UV tričko 50+ kamaráti mora, rôzne veľkosti Zoocchini UV tričko Plameniak 50+ Nie je jednoduché udržať deti stále natreté a chrániť ich pred slniečkom. Hlavne pri vode. Zoocchini tričká s UV 50+ sú ZOOCCHINI UV tričko 50+ plameniak, rôzne veľkosti .. 21.99 € ZOOCCHINI UV tričko 50+ plameniak, rôzne veľkosti Zoocchini UV tričko Plameniak 50+ Nie je jednoduché udržať deti stále natreté a chrániť ich pred slniečkom. Hlavne pri vode. Zoocchini tričká s UV 50+ sú ZOOCCHINI UV tričko 50+ rybka, rôzne veľkosti .. 21.99 € ZOOCCHINI UV tričko 50+ rybka, rôzne veľkosti Zoocchini UV tričko Plameniak 50+ Nie je jednoduché udržať deti stále natreté a chrániť ich pred slniečkom. Hlavne pri vode. Zoocchini tričká s UV 50+ sú