Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

HandMade tehotenská móda BySues iba u nás !

Kvalitné spracovanie a moderný vzhľad. Každá mamička môže vyzerať úžasne. 

Celú ponuku nájdete tu:

HandMade pletence do postieľok By Sues

Pletence sú vyrábané v rôznych dĺžkach s možnosťou výroby individuálnych rozmerov.

Celá ponuka:

Hand Made pletence do postieľok

 

 

Sociálne siete

 

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

KOČÍKY PRE DVOJIČKY

Dozvedeli ste sa krásnu novinku, že čakáte bábätko? A to ešte stále nebolo to najväčšie prekvapenie? Zrazu nebude len jedno, ale dve? Tak to máte radosť zdvojnásobenú. Ale teraz určite prišla otázka: Aký kočík bude ten najvhodnejší ? Nechcete aby bol príliš veľký, široký, ťažký. U nás Vám určite pomôžeme nájsť ten správny, ktorý bude vyhovovať Vašim požiadavkám. Je na výber z množstva farebnýcj kombinácii a modelov.

 

Rýchla navigácia k hľadanému produktu: kliknite prosím na výber

Triedenie kočíkov podľa značky:
Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

JOIE kočík pre dvojičky Aire Twin, rôzne farby .. 179.00 € JOIE kočík pre dvojičky Aire Twin, rôzne farby ľahký ako pierko, nízka hmotnosť len 11,6 kg uľahčí prepravu dvoch nezbedníkov. JOIE Evalite Duo Grey flannel kočík pre dvojičky .. 249.00 € JOIE Evalite Duo Grey flannel kočík pre dvojičky Evalite Duo je jedným z najľahších dvojčatových kočíkov na trhu s hmotnosťou len málo cez 10kg a skvelú skladnosťou, vďaka tomu vám pomôže lepšie Inglesina TWIN SWIFT športový kočík 2019 .. 289.00 € Inglesina TWIN SWIFT športový kočík 2019 Twin swift je ultraľahký športový kočík pre dvojičky, praktický, skladný a ľahko ovládateľný. PEG PÉREGO Kočík pre dvojičky Aria Shopper TWIN, rôzne farby NA OBJEDNÁVKU .. 316.95 € PEG PÉREGO Kočík pre dvojičky Aria Shopper TWIN, rôzne farby Nová, vylepšená verzia známeho kočíka Peg Perego Aria Twin, ktorý je určený pre dvojčatá alebo pre deti podobného veku. VALCO SNAP 4 DUO súrodenecký kočík, farba čierna .. 349.00 € VALCO SNAP 4 DUO súrodenecký kočík, farba čierna Skladajte Snap. Vozte Snap. Prenášajte Snap. Skladujte Snap. BRITAX Römer B-Agile Double kočík pre dvojičky .. 399.00 € BRITAX Römer B-Agile Double 
kočík pre dvojičky Novinka od značky Britax kočik pre dvojičky B-AGILE DOUBLE Valco SNAP 4 DUO Tailor Made, rôzne farby .. 409.00 € Valco SNAP 4 DUO Tailor Made, rôzne farby Skladajte Snap. Vozte Snap. Prenášajte Snap. Skladujte Snap. PEG PÉREGO Kočík BOOK for TWO, rôzen farby .. 531.95 € PEG PÉREGO Kočík BOOK for TWO, rôzen farby Veľmi kompaktný kočík, ktorý si hravo poradí s každým terénom s vašimi dvojičkami VALCO Snap Ultra DUO Tailor made, Grey Marle .. 549.00 € VALCO Snap Ultra DUO Tailor made, Grey Marle CAM,športový kočík pre dvojičky CAM TWIN PULSAR .. 839.00 € CAM,športový kočík pre dvojičky CAM TWIN PULSAR Twin Pulsar nový športový kočík pre dvojčatá, ale aj pre deti rôzneho veku, vhodný od 0 do 36 mesiacov.