Produkty

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Darčeková poukážka KinderCentrum

ŠPORTOVÉ KOČÍKY

Dieťatko už podrástlo a hlboký kočík už mu začína byť malý? Nuž netreba byť nostalgický, práve naopak, všetko sa len začína a s drobcom, zažijete kopec nových dobrodružstiev. Akurát budete musieť vymeniť kočík. S nami to však bude maličkosť. Nájdete u nás širokú ponuku detských športových kočíkov, mamičkami často nazývaných - golfové kočíky.

Keďže dieťatko už sa pohybuje, moderné športové kočíky sú pre vás ideálnym riešením. Golfky sú jednoduché, ľahké a extrémne spratné, takže nie je problém ich zložiť do auta, prípadne s nimi rýchlejšie manévrovať, ak sa vaše dieťatko rozhodlo utekať samo po svojich.

Práve tieto vlastnosti urobili z golfových kočíkov najvyhľadávanejší a najrozšírenejší typ kočíkov. Športové kočiare totiž oceníte vždy keď sa potrebujete niekam presunúť rýchlejšie, alebo keď sa niekam presúvate každodenne a cesta nie je zrovna ideálna. Práve vtedy vám dobre padne ich nízka váha, jednoduchá konštrukcia a skladnosť.

U nás nájdete tieto kočíky v širokej cenovej škále. Možno vám budú stačiť lacné golfové kočíky, ktoré využijete raz za čas, no samozrejme máme v ponuke aj kvalitnejšie a drahšie moderné športové kočíky, vhodné napríklad aj do terénu, pre aktívnejších rodičov. Zvoliť si môžete z neobmedzenej palety farieb a konštrukcií. Prakticky pre všetky značky tiež ponúkame rozšírené príslušenstvo pre kočíky a množstvo doplnkov.

Snažíme sa vždy ponúkať čo najvyššiu kvalitu, preto si v našom e-shope môžete vybrať najmä z prémiových značiek kočíkov ako sú Baby Design, Oyster, Joolz, Tako, Mima a mnoho ďalších. Nech sa páči, nájdite pre svoje dieťatko ten najlepší.

 

Filter
Triedenie kočíkov podľa značky
Cena
BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Caviar/Mirror rám.637.00 € BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Caviar/Mirror rámDlhoočakávaná novinka pre rok 2019 od Anglickej značky BabyStyle Oyster 3 je nástupcom modelu Oyster2, ktorý bol vylepšený a navrhnutý pre dokonalý pôžitok z CYBEX Športový kočík BALIOS S Lux BLK, farba CLASSIC BEIGE DO VYPREDANIA ZÁSOBna objednávku449.95 € CYBEX Športový kočík BALIOS S Lux BLK, farba CLASSIC BEIGERodina Balios má nového elegantného člena: Balios S Lux. Ako súčasť CYBEX 4 v 1 Cestovného systéme možno Balios S Lux používať so športovým sedením, BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Berry/City Grey rám.637.00 € BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Berry/City Grey rámDlhoočakávaná novinka pre rok 2019 od Anglickej značky BabyStyle Oyster 3 je nástupcom modelu Oyster2, ktorý bol vylepšený a navrhnutý pre dokonalý pôžitok z BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Mercury/City Grey rám.637.00 € BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Mercury/City Grey rámDlhoočakávaná novinka pre rok 2019 od Anglickej značky BabyStyle Oyster 3 je nástupcom modelu Oyster2, ktorý bol vylepšený a navrhnutý pre dokonalý pôžitok z BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Mercury/Mirror rám.637.00 € BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba 
Mercury/Mirror rámDlhoočakávaná novinka pre rok 2019 od Anglickej značky BabyStyle Oyster 3 je nástupcom modelu Oyster2, ktorý bol vylepšený a navrhnutý pre dokonalý pôžitok z BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Pebble/Mirror rám.637.00 € BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Pebble/Mirror rámDlhoočakávaná novinka pre rok 2019 od Anglickej značky BabyStyle Oyster 3 je nástupcom modelu Oyster2, ktorý bol vylepšený a navrhnutý pre dokonalý pôžitok z BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Pepper/City Grey rám.637.00 € BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Pepper/City Grey rámDlhoočakávaná novinka pre rok 2019 od Anglickej značky BabyStyle Oyster 3 je nástupcom modelu Oyster2, ktorý bol vylepšený a navrhnutý pre dokonalý pôžitok z BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Regatta/Mirror rám.637.00 € BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Regatta/Mirror rámDlhoočakávaná novinka pre rok 2019 od Anglickej značky BabyStyle Oyster 3 je nástupcom modelu Oyster2, ktorý bol vylepšený a navrhnutý pre dokonalý pôžitok z BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Truffle/Mirror rám.637.00 € BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Truffle/Mirror rámDlhoočakávaná novinka pre rok 2019 od Anglickej značky BabyStyle Oyster 3 je nástupcom modelu Oyster2, ktorý bol vylepšený a navrhnutý pre dokonalý pôžitok z CYBEX Športový kočík Eezy S+ 2, farba OCEAN BLUE NOVINKAna objednávku379.95 € CYBEX Športový kočík Eezy S+ 2, farba OCEAN BLUEKočík Eezy S + 2 vám umožňuje vydať sa v ústrety rodinnému cestovania bez zaváhania. Ako súčasť 3 v 1 cestovného systéme je podvozok Eezy S + 2 Cybex Mios Seat Pack SPRING BLOSSOM DARK set na športový kočík NOVINKA 2022 NIE JE KOMPATIBILNÝ S PODVOZKOM 2019 - 2021..409.95 € Cybex Mios Seat Pack SPRING BLOSSOM DARK set na športový kočíkMIOS Spring Blossom Seat Pack prináša čaro vidieka do veľkomesta. Vyšívané kvety zdobia slnečné striešku a sieťovanú opierku chrbta a vytvárajú tak dojem, Cybex Mios KOI Seat pack na športový kočík NOVINKA 2022..409.95 € Cybex Mios KOI Seat pack na  športový kočíkMalý a kompaktný MIOS je stelesnením bezstarostného života v meste: s váhou len 8,7 kg a šírkou len 50 cm je ideálnym spoločníkom do ulic veľkomesta v PEG PÉREGO Booklet 50 športový kočík, farba Mon Amourna objednávku u dodávateľa399.95 € PEG PÉREGO Booklet 50 športový kočík, farba  Mon AmourKvalitné kočíky talianskej značky Peg Pérego práve u nás za výhodné ceny. PEG PÉREGO Športový kočík Pliko Mini, rôzne farbyskladom u distribútora215.95 € PEG PÉREGO Športový kočík Pliko Mini, rôzne farbyPliko MINI je najmladší člen rodiny. S Pliko Mini neexistujú žiadné limity na vaše dobrodružství. JOIE športový kočík Litetrax 4 DLX , rôzne farby..229.00 € JOIE športový kočík Litetrax 4 DLX
, rôzne farbyŠtvorkolesový športový kočík. Jeho praktickosť a komfortná výbava sú výzvou aj pre tých najnáročnejších malých pasažierov. Moderný dizajn kombinovaný JOIE športový kočík Litetrax 4, rôzne farby AKCIA DO VYPREDANIA ZÁSOB..169.00 € JOIE športový kočík Litetrax 4, rôzne farbyŠtýlový a športový kočík navrhnutý a vyrobený pre pohodlnú prepravu vášho malého jazdca. Moderný dizajn kombinovaný s ideálne prístupným jednoručným JOIE športový kočík Mytrax, rôzne farby NOVINKA..319.00 € JOIE športový kočík Mytrax, rôzne farbyĽahko ovládateľný a všestranný kočik navrhnutý pre jazdu po akejkoľvek ceste.Štvorkolesový športový kočík. Jeho praktickosť a komfortná výbava sú Joie golfový kočík Brisk LX, rôzne farby MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÉna objednávku, dodanie október / november 2022149.00 € Joie golfový kočík Brisk LX, rôzne farbyGolfové kočíky, golfky alebo golfové palice u nás v ponuke za internetové ceny kindercentrum.sk JOIE športový kočík MUZE LX, rôzne farby..149.00 € JOIE športový kočík MUZE LX, rôzne farby JOIE PACT športový kočík, rôzne farby..189.00 € JOIE PACT športový kočík, rôzne farby CHICCO Kočík športový Ohlala3 - Sloth in space- 25% IBA ONLINEskladom126.75 € 169.00 €CHICCO Kočík športový Ohlala3 - Sloth in space JOOLZ | AER - Lovely taupe- 20% AKCIA DO VYPREDANIA ZÁSOBskladom359.00 € 448.75 €JOOLZ | AER - Lovely taupe BRITAX RÖMER Športový kočík B-AGILE R, rôzne farby- 24% AKCIA DO VYPREDANIA ZÁSOBdodanie 1-3 dni249.90 € 328.82 €BRITAX RÖMER Športový kočík B-AGILE R, rôzne farbyKočík B-AGILE R má superštíhlu základňu s šírkou iba 56 cm. Zložený samostatne stojí a je veľmi kompaktný, vojde do väčšiny automobilov. Mäkko Babystyle OYSTER MAX športový kočík- 46% AKCIA..348.00 € 644.44 €Babystyle OYSTER MAX športový kočíkOyster MAX je stabilný športový kočík s možnosťou rozšírenia na tandem akonáhle sa vaša rodina rozrastie o ďalšieho člena.