Naposledy zobrazené

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

ŠPORTOVÉ KOČÍKY

Dieťatko už podrástlo a hlboký kočík už mu začína byť malý? Nuž netreba byť nostalgický, práve naopak, všetko sa len začína a s drobcom, zažijete kopec nových dobrodružstiev. Akurát budete musieť vymeniť kočík. S nami to však bude maličkosť. Nájdete u nás širokú ponuku detských športových kočíkov, mamičkami často nazývaných - golfové kočíky.

Keďže dieťatko už sa pohybuje, moderné športové kočíky sú pre vás ideálnym riešením. Golfky sú jednoduché, ľahké a extrémne spratné, takže nie je problém ich zložiť do auta, prípadne s nimi rýchlejšie manévrovať, ak sa vaše dieťatko rozhodlo utekať samo po svojich.

Práve tieto vlastnosti urobili z golfových kočíkov najvyhľadávanejší a najrozšírenejší typ kočíkov. Športové kočiare totiž oceníte vždy keď sa potrebujete niekam presunúť rýchlejšie, alebo keď sa niekam presúvate každodenne a cesta nie je zrovna ideálna. Práve vtedy vám dobre padne ich nízka váha, jednoduchá konštrukcia a skladnosť.

U nás nájdete tieto kočíky v širokej cenovej škále. Možno vám budú stačiť lacné golfové kočíky, ktoré využijete raz za čas, no samozrejme máme v ponuke aj kvalitnejšie a drahšie moderné športové kočíky, vhodné napríklad aj do terénu, pre aktívnejších rodičov. Zvoliť si môžete z neobmedzenej palety farieb a konštrukcií. Prakticky pre všetky značky tiež ponúkame rozšírené príslušenstvo pre kočíky a množstvo doplnkov.

Snažíme sa vždy ponúkať čo najvyššiu kvalitu, preto si v našom e-shope môžete vybrať najmä z prémiových značiek kočíkov ako sú Baby Design, Oyster, Joolz, Tako, Mima a mnoho ďalších. Nech sa páči, nájdite pre svoje dieťatko ten najlepší.

 

Rýchla navigácia k hľadanému produktu: kliknite prosím na výber

Triedenie kočíkov podľa značky:
Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

BABYSTYLE EGG QUAIL Latte, športový kočík .. 539.00 € BABYSTYLE EGG QUAIL Latte,  športový kočík BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Caviar/Mirror rám 637.00 € BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Caviar/Mirror rám Dlhoočakávaná novinka pre rok 2019 od Anglickej značky BabyStyle Oyster 3 je nástupcom modelu Oyster2, ktorý bol vylepšený a navrhnutý pre dokonalý pôžitok z CYBEX PRIAM športový kočík by Jeremy Scott Wings na objednávku 1 799.95 € CYBEX PRIAM športový kočík by Jeremy Scott Wings Športový kočík Cybex Priam limitovaná edícia Jeremy Scott CYBEX by Jeremy Scott PRIAM+Lux Seat CHERUB BLUE na objednávku 1 795.95 € CYBEX by Jeremy Scott PRIAM+Lux Seat CHERUB
 BLUE CYBEX Športový kočík BALIOS S Lux BLK 2020, farba CLASSIC BEIGE NOVINKA 399.95 € CYBEX Športový kočík BALIOS S Lux BLK 2020, farba CLASSIC BEIGE Rodina Balios má nového elegantného člena: Balios S Lux. Ako súčasť CYBEX 4 v 1 Cestovného systéme možno Balios S Lux používať so športovým sedením, BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Berry/City Grey rám 637.00 € BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Berry/City Grey rám Dlhoočakávaná novinka pre rok 2019 od Anglickej značky BabyStyle Oyster 3 je nástupcom modelu Oyster2, ktorý bol vylepšený a navrhnutý pre dokonalý pôžitok z BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Mercury/City Grey rám 637.00 € BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Mercury/City Grey rám Dlhoočakávaná novinka pre rok 2019 od Anglickej značky BabyStyle Oyster 3 je nástupcom modelu Oyster2, ktorý bol vylepšený a navrhnutý pre dokonalý pôžitok z BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Peacock/Mirror rám 637.00 € BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Peacock/Mirror rám Dlhoočakávaná novinka pre rok 2019 od Anglickej značky BabyStyle Oyster 3 je nástupcom modelu Oyster2, ktorý bol vylepšený a navrhnutý pre dokonalý pôžitok z BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Mercury/Mirror rám 637.00 € BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba 
Mercury/Mirror rám Dlhoočakávaná novinka pre rok 2019 od Anglickej značky BabyStyle Oyster 3 je nástupcom modelu Oyster2, ktorý bol vylepšený a navrhnutý pre dokonalý pôžitok z BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Pebble/Mirror rám 637.00 € BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Pebble/Mirror rám Dlhoočakávaná novinka pre rok 2019 od Anglickej značky BabyStyle Oyster 3 je nástupcom modelu Oyster2, ktorý bol vylepšený a navrhnutý pre dokonalý pôžitok z BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Pepper/City Grey rám 637.00 € BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Pepper/City Grey rám Dlhoočakávaná novinka pre rok 2019 od Anglickej značky BabyStyle Oyster 3 je nástupcom modelu Oyster2, ktorý bol vylepšený a navrhnutý pre dokonalý pôžitok z BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Regatta/Mirror rám 637.00 € BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Regatta/Mirror rám Dlhoočakávaná novinka pre rok 2019 od Anglickej značky BabyStyle Oyster 3 je nástupcom modelu Oyster2, ktorý bol vylepšený a navrhnutý pre dokonalý pôžitok z BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Truffle/Mirror rám 637.00 € BABYSTYLE OYSTER 3 Športový kočík, farba Truffle/Mirror rám Dlhoočakávaná novinka pre rok 2019 od Anglickej značky BabyStyle Oyster 3 je nástupcom modelu Oyster2, ktorý bol vylepšený a navrhnutý pre dokonalý pôžitok z Cybex Mios Seat Pack FERRARI SILVER GREY set na športový kočík .. 399.95 € Cybex Mios Seat Pack FERRARI SILVER GREY set na športový kočík Nová kolekcia CYBEX for Scuderia Ferrari je svedectvom o odkaze značky Ferrari: zachytáva jej bohatú históriu plnú výnimočnosti, dokonalosti a vysokého výkonu. Cybex Mios Seat Pack FERRARI VICTORY BLACK set na športový kočík .. 399.95 € Cybex Mios Seat Pack FERRARI VICTORY BLACK set na športový kočík Nová kolekcia CYBEX for Scuderia Ferrari je svedectvom o odkaze značky Ferrari: zachytáva jej bohatú históriu plnú výnimočnosti, dokonalosti a vysokého výkonu. CYBEX MIOS by Jeremy Scott+LUX SEAT CHERUB BLUE 2020 na objednávku 1 323.95 € CYBEX MIOS by Jeremy Scott+LUX SEAT CHERUB
 BLUE 2020 MIOS je stelesnením bezstarostného života v meste: s váhou len 8,7 kg a šírkou len 50 cm je ideálnym spoločníkom do ulic veľkomesta. CYBEX by Jeremy Scott MIOS+LUX SEAT CHERUB PINK 2020 na objednávku 1 323.95 € CYBEX by Jeremy Scott MIOS+LUX SEAT CHERUB PINK 2020 MIOS je stelesnením bezstarostného života v meste: s váhou len 8,7 kg a šírkou len 50 cm je ideálnym spoločníkom do ulic veľkomesta. Cybex Mios WINGS športový kočík 2019 LIMITOVANÁ KOLEKCIA .. 1 199.95 € Cybex Mios WINGS športový kočík 2019 S anjelskými krídlami od dizajnéra Jerremyho Scotta sa stanete neprehliadnuteľnými CYBEX Športový kočík Eezy S+ 2, farba Navy Blue 319.95 € CYBEX Športový kočík Eezy S+ 2, farba Navy Blue Kočík Eezy S + 2 vám umožňuje vydať sa v ústrety rodinnému cestovania bez zaváhania. Ako súčasť 3 v 1 cestovného systéme je podvozok Eezy S + 2 Cybex Mios Seat Pack SPRING BLOSSOM DARK set na športový kočík .. 369.95 € Cybex Mios Seat Pack SPRING BLOSSOM DARK set na športový kočík MIOS Spring Blossom Seat Pack prináša čaro vidieka do veľkomesta. Vyšívané kvety zdobia slnečné striešku a sieťovanú opierku chrbta a vytvárajú tak dojem, Cybex Mios KOI Seat pack na športový kočík .. 369.95 € Cybex Mios KOI Seat pack na  športový kočík Malý a kompaktný MIOS je stelesnením bezstarostného života v meste: s váhou len 8,7 kg a šírkou len 50 cm je ideálnym spoločníkom do ulic veľkomesta v Cybex Priam FERRARI VICTORY BLACK športový kočík 1 179.90 € Cybex Priam FERRARI VICTORY BLACK športový kočík Nová kolekcia CYBEX for Scuderia Ferrari je svedectvom o odkaze značky Ferrari: zachytáva jej bohatú históriu plnú výnimočnosti, dokonalosti a vysokého výkonu. Cybex Priam Seat Pack FERRARI SILVER GREY set na športový kočík predobjednávka u distribútora 1 179.90 € Cybex Priam Seat Pack FERRARI SILVER GREY set na športový kočík PRIAM SEAT PACK Rozťahovacia XXL slnečná strieška S UPF50 + ochranou pred slnkom a sieťovanou vložkou pre lepšiu cirkuláciu vzduchu. Pohodlná vnútorná BABYZEN YOYO² Kočík do lietadla, biely rám, rôzne farby NOVINKA .. 429.00 € BABYZEN YOYO²  Kočík do lietadla, biely rám, rôzne farby Kočík Babyzen YOYO - kočík do lietadla Ideálny pre „mestských“ rodičov a fantastický pre cestovateľov: kočík YOYO dáva cestovaniu nový rozmer.