Produkty

 

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Darčeková poukážka KinderCentrum

CHICCO Nosič detí Skin Fit - Blue Passion

Výrobca: CHICCO
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 87032.6400
EAN: 8058664166138
Dostupnosť: na externom sklade
62.42 bez DPH
74.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vhodné od narodenia do 9 kg. Skin Fit nosič vďaka svojmu tvaru rešpektuje ergonómiu dieťaťa. Zaručuje správne držanie nôh v tvare písmena M a chrbta v tvare písmena C. IHDI (International Hip Dysplasia Institute) schvaľuje Skin Fit ako optimálny výrobok pre zdravie bedrových kĺbov dieťaťa. Nosič je navrhnutý tak, aby bol plne nastaviteľný a vyhovoval vám aj vášmu dieťatku.

REŠPEKTUJE ERGONÓMIU
Vďaka sťahovacej šnúrke v strede možno šírku sedacej časti ľahko nastaviť tak, aby sa zabezpečila správna poloha nôh dieťaťa v tvare písmena "M", čo je nevyhnutné pre správnu ergonómiu a držanie tela dieťaťa.

HOMOLOGIZOVANÉ PODĽA IHDI
Nosič detí Skin Fit bol schválený Medzinárodným inštitútom pre dyspláziu bedrového kĺbu ako optimálny výrobok pre zdravie bedrových kĺbov dieťatka.

PODPORUJE CHRBTICU
Konfigurácia detského nosiča Skin Fit kopíruje prirodzený tvar chrbta dieťatka v tvare písmena C, aby sa zabezpečila najlepšia poloha od prvých dní.

PRAKTICKÉ A POHODLNÉ
Detský nosič má polstrované ramenné popruhy, ktoré sa krížia cez chrbát nositeľa a rovnomerne rozkladajú hmotnosť dieťatka, v kombinácii s polstrovaným bedrovým pásom, ktorý správne odľahčuje váhu.

DVOJITÉ NASTAVOVACIE PRACKY
Ramenné popruhy sú navrhnuté s pohodlnými dvojitými nastavovacími prackami, ktoré umožňujú jednoduchými pohybmi nastaviť ich dĺžku aj šírku.

AKO V OBJATÍ
Vďaka početným nastaveniam je možné nosič ľahko nastaviť tak, aby bol pre vás a vaše dieťa najpohodlnejší, udržiaval správnu výšku a poskytoval pocit ako v objatí.

OCHRANA 2V1
Kapucňa má dvojitú konfiguráciu: keď je spustená, poskytuje dieťaťu extra podporu krku, keď je zdvihnutá, poskytuje súkromie a ochranu pred slnkom počas spánku alebo slnečných dní.

100% ERGONOMICKÉ
Detský nosič Chicco Skin Fit bolo vyvinuté v spolupráci s centrom Centro Studi SdP - Natural Parenting & Babywearing®. Centro Studi SdP - Natural Parenting & Babywearing® podporuje kontaktné a udržateľné rodičovstvo v duchu prirodzenej starostlivosti o deti prostredníctvom školení pre odborníkov a podujatí pre rodiny. Centro Studi SdP- Natural Parenting & Babywearing® bolo založené v roku 2008 a pôsobí po celom Taliansku s cieľom vyškoliť poradcov a profesionálov v oblasti nosenia detí, ktorí podporujú rodiny na ich ceste k noseniu detí.

Rozmery
- 54 x 36 cm
- Hmotnosť: 0,4 kg

Odporúčaný vek
- 0-9 kg