Produkty

 

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Darčeková poukážka KinderCentrum

Cybex Base základňa G

Výrobca: Cybex
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: .
191.63 bez DPH
229.95 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

CYBEX Základňa Baze G Black Gold

Nastupovanie a vystupovanie dieťaťa z auta nebolo nikdy jednoduchšie vďaka otočnému mechanizmu základne G a systému Driving Direction Control, ktorý ich umiestni do správnej polohy. Kompatibilný s autosedačkami Cloud G i-Size a Sirona G i-Size.

Nastupovanie a vystupovanie dieťaťa z auta nebolo nikdy tak jednoduché ako so základňou Base G! Jedným zatiahnutím za otočnú rukoväť otočíte sedačku smerom k dverám vozidla a súčasne ju uvoľníte. K základni Base G sa hodí ako detská autosedačka Cloud G i-Size, tak autosedačka Sirona G i-Size pre batoľatá, ktoré poskytujú flexibilitu a dlhú životnosť potrebnú pre rastúce dieťa. Bezpečnostné nastavenie tlačidla Driving Direction Control (D.D.C.) zaisťuje, že autosedačku Cloud G i-Size je možné pripojiť a používať iba v polohe proti smeru jazdy. Dve ďalšie nastavenia umožňujú rozhodnúť, či sa autosedačka Sirona G i-Size používa v smere alebo proti smeru jazdy. Praktické uvoľňovacie tlačidlá ISOFIX uľahčujú inštaláciu a dodatočnú stabilitu zaisťuje múdro navrhnutá oporná noha.

Jednoduchší nástup a výstup Naložiť dieťa do auta je teraz oveľa jednoduchšie. Základňa G umožňuje nastaviť sedačku do perfektnej polohy. Otočte autosedačku Cloud G i-Size alebo Sirona G i-Size smerom ku dverám auta. Inteligentná konštrukcia umožňuje súčasné vybratie autosedačiek pre ľahké vystupovanie.

Jedna základňa – dve sedačky Kompatibilita s detskou autosedačkou Cloud G i-Size a autosedačkou Sirona G i-Size pre batoľatá robí z autosedačky Base G perfektnú voľbu pre rodičov, ktorí hľadajú flexibilitu a dlhodobé riešenie pre svoje stále rastúce deti.

Inovatívny systém zamykania Driving Direction Control (D.D.C.) je inovatívna pomôcka, ktorá zaisťuje, že detskú autosedačku Cloud G i-Size je možné pre optimálnu bezpečnosť pripojiť iba v polohe proti smeru jazdy. Ďalšie dve nastavenia umožňujú, aby vaše dieťa mohlo v autosedačke Sirona G i-Size pre batoľatá cestovať buď proti smeru jazdy, alebo v smere jazdy, až príde čas.

Jednoduchá a intuitívna inštalácia Inštalácia základne Base G je jednoduchá a bezpečná vďaka uvoľňovacím tlačidlám ISOFIX, ktoré sú vhodné pre rodičov. Inteligentná, výškovo nastaviteľná technológia oporných nôh zaisťuje tiež väčšiu stabilitu.

Kompatibilná s:

Cloud G i-Size
Sirona G i-Size


Technické parametre:

vekové rozmedzie (v kombinácii s modelom Cloud G i-Size): od narodenia do približne 24 mesiacov
vekové rozmedzie (v kombinácii s modelom Sirona G i-Size): od narodenia do približne 4 rokov
schvaľovací predpis: UN R129/03 i-Size