phone Kontakt+421 904 261 416   I   eshop@kindercentrum.sk    address Adresa: Prielohy 979/10, 010 07 Žilina

                          UPOZORNENIE SPOTREBITEĽOV NA NEBEZPEČNÝ VÝROBOK, VIAC INFORMÁCII NÁJDETE TU!!!

 

Produkty

 

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Darčeková poukážka KinderCentrum

CHICCO Fľaša dojčenská sklo Well-being silikón 240ml dievča

Výrobca: CHICCO
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 28721.11
EAN: 8058664166282
Dostupnosť: na externom sklade
9.13 bez DPH
10.95 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Dojčenské fľaše Chicco Well-being ponúkajú tú správnu fľašu pre každodennú potrebu dieťatka, aby pomohli mamičke a dieťatku vychutnať si pokojný zážitok z kŕmenia.

Pomáhajú znižovať koliku, reflux, a tým podráždenosť dieťaťa. Silikónový cumlík Physio s povrchovou úpravou Soft Sense je extra mäkký a príjemný, vďaka čomu sa dieťa cíti prirodzene. Cumlíky na fľašu sú vymeniteľné – v 4 veľkostiach a viete ich prispôsobiť požiadavke dieťaťa:
- Pomalý prietok: ideálne pre najmenšie bábätká a deti od niekoľkých mesiacov. Priemerný prietok: ideálne pre deti počas prvých mesiacov života. Rýchly prietok: pre staršie deti a cumlík na kašu: skvelý na hustejšiu kašovitú stravu.
- Ergonomická fľaša so širokým a bezpečným hrdlom sa vyznačuje vzduchotesným uzáverom, širokým hrdlom, ktoré umožňuje jej rýchle naplnenie a ľahko sa čistí.
- Antikolikový ventil: antikolikový ventil na spodnej časti cumlíka umožňuje fľašiam zabrániť posunutiu cumlíka a nasávaniu vzduchu, čím sa predchádza kolike. Fľaša umožňuje hladké a pokojné kŕmenie.
- Cumlík Physio Soft Sense: cumlík Physio so symetrickým, predĺženým a splošteným tvarom napodobňuje materskú bradavku, čím zabezpečuje ľahké sanie a prijímanie pokrmu; vďaka špeciálnej povrchovej úprave Soft Sense je cumlík zamatový a nadýchaný pre ešte prirodzenejšie a pohodlnejšie sanie
- Farby a dekorácie: dojčenské fľaše sú dostupné v rozličných farbách a dekoroch pre trendy každodenné kŕmenie.
Update cookies preferences