Produkty

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Darčeková poukážka KinderCentrum

CYBEX Autosedačka SOLUTION S2 I-FIX

RÔZNE FAREBNÉ PREVEDENIA NOVINKA
Výrobca: Cybex
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 521003098
Dostupnosť: na objednávku
Cena bez DPH: 166.63
199.95 ks

CYBEX SOLUTION S i-FIX

UN R129 / 03
100 - 150 cm
od cca 3 až do 12 rokov
Základné informácie:

D 405 mm / Š 500 mm / V 610 mm
váha: 6,2 kg
Prispôsobuje sa meniacim sa potrebám vášho dieťaťa

Solution S i-Fix rastie spoločne s vaším dieťaťa od 3 do 12 rokov a rovnako ako rodičia sa prispôsobuje jeho meniacim sa potrebám. Táto všestranná detská autosedačka je teraz certifikovaná podľa najnovšieho bezpečnostného štandardu UN R129 / 03, ktorého súčasťou je aj testovanie autosedačiek pri bočných nárazoch. Naklápacia opierka hlavy zabraňuje vypadnutiu hlavy vášho spiaceho dieťaťa z bezpečnej zóny autosedačky, čo spoločne s vylepšeným systémom LSP, zvyšuje bezpečnosť autosedačky pri náraze z boku. 12 výškových pozícií možno ľahko nastaviť iba jednou rukou a zaisťujú dlhodobo pohodlné cestovanie vášho rastúceho dieťaťa.

Hlavné vlastnosti:

Naklápacia opierka hlavy zabraňuje prepadnutiu hlavy spiaceho dieťaťa dopredu a zaisťuje tak, aby bola neustále v bezpečnej zóne autosedačky, čo je dôležité predovšetkým pri bočnom náraze.
Integrovaný LSP systém: Zdokonalený systém pri bočnom náraze autosedačky Solution S i-Fix ponúka vylepšenú bezpečnosť v prípade nárazu z boku. V porovnaní s rovnakou autosedačkou bez vyklopeného protektora, znižuje LSP systém sily bočného nárazu o cca 25%.
12pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy:Solution S i-Fix rastie s vaším dieťaťom od 3 do 12 rokov - dlhá doba s množstvom nadobudnutých centimetrov. 12poziční nastavenie výšky umožňuje autosedačke rásť s dieťaťom a ponúka extrémne dlhú dobu používania. Hlavové chrániče rastú vzhľadom na zvyšujúce sa priestorové požiadavky dieťaťa. Vďaka šikovnému ovládanie jednou rukou je nastavenie jednoduché a rýchle.
Ďalšie vlastnosti:

Integrovaný ventilačný systém: Poskytuje pohodlnú teplotu pre sedenie aj počas horúcich dní.
ISOFIX: Pre dodatočnú stabilitu a bezpečie. Autosedačku možno používať aj vo vozidlách bez ISOFIX.
Extra široký a hlboký sedák: Zaisťuje vášmu dieťaťu dlhodobo pohodlné cestovanie.
Sklápacia opierka chrbta: Dokonale sa prispôsobí akémukoľvek sedadlu.
Energiu absorbujúci škrupina: Absorbuje sily nárazu a chráni dieťa.