Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

HandMade tehotenská móda BySues iba u nás !

Kvalitné spracovanie a moderný vzhľad. Každá mamička môže vyzerať úžasne. 

Celú ponuku nájdete tu:

HandMade pletence do postieľok By Sues

Pletence sú vyrábané v rôznych dĺžkach s možnosťou výroby individuálnych rozmerov.

Celá ponuka:

Hand Made pletence do postieľok

 

 

Sociálne siete

 

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Trojkolka Zopa NOVA, rôzne farby

NOVINKA
Cena 135.00
Cena bez DPH: 112.50
Kód produktu: 686268624716
Výrobca: Zopa
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Zábava na kolieskach, ktorá nemá obdobu!
Vychádzate s dieťaťom častokrát von? Toto jedinečné obdobie vyvádzania, hier a poznávania si určite nedokážete predstaviť bez občasného používania trojkolky. Radi vám preto predstavujeme novinku, ktorú môžete deťom dopriať čo najčastejšie, a to aj na cestách.

Tento výnimočný cestovný prostriedok, ak chcete hračka, pre deti od 6 do 36 mesiacov, vznikol ako produkt spojenia značiek Zopa a Qplay a vo svojej kategórii nemá obdobu. Najväčšou jej prednosťou je okrem iného to, že trojkolka sa dá behom pár sekúnd zložiť alebo rozložiť do veľmi kompaktného rozmeru, ktorý sa ľahko zmestí do každého kufra auta. Môžete ju vložiť i do cestovného vaku a zloženú jednoducho preniesť na ramene. Tieto vymoženosti oceníte najmä pri cestovaní. Pri klasických trojkolkách sa totiž rodičia stretávajú s problémom, že bez zložitej demontáže celých dielov sa trojkolka jednoducho zložiť nedá. Tým pádom, pri cestovaní na chalupu, k starým rodičom alebo len tak na výlet mohli na obľúbený cestovný prostriedok mnohokrát zabudnúť.

U trojkolky Nova môžete, vďaka ľahkému otáčaniu sedátka, umožniť dieťatku sedenie po či proti smeru jazdy. Odpojiteľné pedále a riadidlá zas zaistia jeho pasívnu pozíciu, kedy trojkolku riadite len vy. Rukoväť - čiže vodiaca tyč, je nastaviteľná tak, aby sa dala prispôsobiť výške rodičov. Na tejto trojkolke nechýba ani brzda zadných koliesok. O zaistenie bezpečnosti dieťatka sa postarajú 5bodové bezpečnostné pásy, odklápacia hrazdička a zhrňovacia strieška s UV ochranou. Na výlete i dlhších cestách dieťatku zabezpečí pohodlné cestovanie, nafukovacie kolesá, ktoré spoľahlivo odfiltrujú nerovnosti a umožní mu tak hladkú jazdu.

S tým, ako váš potomok rastie sa menia potreby, trojkolka Nova ponúka možnosť 4 režimov použitia. V 1. režime je dieťa posadené smerom k rodičovi, pedále a riadidlá sú odpojené. V 2. režime je dieťa naopak smerom od rodiča, pričom pedále a riadidlá sú stále odpojené. 3. režim ponúka to, že dieťa sedí smerom od rodiča, pedále a riadidlá sú zapojené s možnosťou aktívneho pohybu dieťaťa. A v poslednom, 4. režime dieťa sedí obrátene, smerom od rodiča, pedále a riadidlá sú zapojené. Rodič už trojkolku neriadi, vodiaca tyč je zatiahnutá a dieťa ide úplne samo.

Prednosti trojkolky v kocke

• Pre deti od 10 do 3 rokov
• Moderný dizajn
• Otočenie sedátka (po a proti smeru jazdy)
• Odpojiteľné pedále a riadidlá
• 5-bodový bezpečnostný pás
• Výškovo nastaviteľná rukoväť
• Strieška s UV ochranou
• Jednoduché zloženie a rozloženie
• Nafukovacie kolesá
• V cene držiak nápojov
• Robustná konštrukcia
• Nosnosť 25kg dieťaťa