Produkty

 

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Darčeková poukážka KinderCentrum

SWIM NAPPY neoprénové plienky na plávanie, Ružové

Veľkosť:
S 6-9 kg 0.000
M 8-11 kg 0.000
L 10-13 kg 0.000
XL 13-16 kg 0.000
XXL +16 kg 0.000
Výrobca: Swim Nappy
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: S004300
Dostupnosť: ..
19.92 bez DPH
23.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Výhody neoprénových plienok
Používanie kúpacích plienok swim Nappy je pohodlné pre všetkých. Na plávanie v baby klube alebo na Vašej dovolenke Vám budú stačiť jedny jediné plavky. Samostatnú jednorazovú plávaciu plienku už nebudete potrebovať. Aj Vaše dieťa bude v pohodlí. Neoprén oproti jednorázovej plienke nenasakuje vodu, preto ani nezaťažuje a neobmedzuje dieťa v pohybe. Tiež dieťa neťahá ku dnu.

Ďalším pozitívom je termoregulačná funkcia plienok, lebo neoprén chráni Vaše dieťa pred rýchlym ochladením a teplotnými rozdielmi.

Pre výrobu plienok používame vysoko kvalitný extra stretch neoprén s hrúbkou 1,5 mm. Aby neoprén k dieťaťu čo najviac upol, používame plochý šev, tzv. Flatlock. Lem okolo pása a nožičiek dieťaťa je extrémne pružný, ale pritom perfektne sedí a dieťa nikde netlačí.

Všetky materiály sú vyrobené v Českej republike alebo EÚ.

Správna veľkosť plienok zabezpečí zadržanie všetkých nečistôt. Prípadná "nehoda" dieťaťa neunikne do bazéna. Vy a Vaša ratolesť prispievate k čistej vode v bazéne a chránite tak seba aj ostatných. Zároveň žiadna nečistota v bazéne alebo v inom vodnom prostredí neprenikne k dieťaťu.
Neoprénovú plienku je možné opakovane ručne vyprať vo vlažnej vode (napr. Pomocou sprchového gélu).

Šetríte tak svoju peňaženku aj životné prostredie.