Naposledy zobrazené

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Autosedačka BRITAX RÖMER Kidfix III M, AIR poťahy

AKCIA DO VYPREDANIA ZÁSOB
Triedenie autosedačiek podľa kategórie:
15-36 kg
Triedenie autosedačiek podľa značiek:
Britax Römer
Triedenie autosedačiek podľa upevnenia ISOFIX ÁNO/NIE:
ISOFIX
Farba:
Air Black
Air Black 0.000
Cool Flow Blue + 5€
Cool Flow Blue + 5€ 5.000
Kód produktu: S003563
Výrobca: Britax/Römer
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 187.50
225.00
KS

Autosedačka BRITAX RÖMER Kidfix III M s priedušným poťahom.

Kidfix III M je absolútnym víťazom v kategórii 15-36kg s celkovým hodnotením 1,7 GOOD.

Pri tejto autosedačky sú spomínané klady: veľmi dobrá ochrana pri čelnom i bočnom náraze, stabilita vo vozidle, vnútorný priestor a optimálne vedenie bezpečnostného pásu.

KIDFIX III M
Úplne nová úroveň pohodlia pre vaše dieťa
Štýlový a pohodlný model autosedačky KIDFIX III M rozširuje našu populárnu a úspešnú radu KIDFIX. Svojim novým dizajnom a dlhšou sedacou plochou ponúka väčšie pohodlie pre malé i väčšie deti - a to aj na dlhších cestách. Kombinuje tiež naše osvedčené bezpečnostné prvky SICT a SecureGuard pre vynikajúcu ochranu, bezpečie a pohodlie detí vo veku od 3,5 do 12 rokov.

Parametre:

Pohodlie pre všetkých
Autosedačka KIDFIX III M bola navrhnutá tak, aby sa stala najpohodlnejšou autosedačkou svojho typu na trhu, a jej vynikajúci ergonomický dizajn poskytuje vášmu dieťaťu tiež väčšie pohodlie, a to aj na dlhých cestách. Dlhšia sedacia časť s mäkkou prednou časťou zaisťuje ešte pohodlnejšiu a ergonomickejšiu polohu nôh tiež pre vyššie deti. Širšie operadlo v tvare písmena V rastie s vaším dieťaťom, ponúka útulné usadenie menších detí a zároveň poskytuje väčší priestor pri ich raste.    

Vždy v bezpečí
Na základe našej oceňovanej rady KIDFIX disponuje autosedačka KIDFIX III M vynikajúcimi bezpečnostnými vlastnosťami. Náš prvý systém SecureGuard pomáha udržiavať brušný pás v optimálnej polohe nad panvovou kosťou dieťaťa, zatiaľ čo technológia SICT poskytuje prvotriednu ochranu proti bočnému nárazu. V kombinácii s veľkými bočnicami zaisťuje všestrannú ochranu vášho dieťaťa.

Elegancia
So svojím novým moderným dizajnom a čiernou škrupinou vyzerá KIDFIX III M v každom vozidle skvele. Celkový dojem doladí štýlový poťah, ktorý navyše dodáva sedadlu športový vzhľad. Kompletne navrhnutá, vyvinutá a vyrobená v Nemecku, autosedačka KIDFIX III M zajišťuje, že vaše dieťa bude cestovať nielen bezpečne, ale aj štýlovo.

VLASTNOSTI: