phone Kontakt+421 904 261 416   I   eshop@kindercentrum.sk    address Adresa: Prielohy 979/10, 010 07 Žilina

                          UPOZORNENIE SPOTREBITEĽOV NA NEBEZPEČNÝ VÝROBOK, VIAC INFORMÁCII NÁJDETE TU!!!

 

Produkty

 

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Darčeková poukážka KinderCentrum

BABYONO Odsávačka materského mlieka elektrická Double Twinny

Výrobca: BABYONO
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 1002-BO
EAN: 5901435414460
Dostupnosť: na externom sklade
61.63 bez DPH
73.95 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Patríte k mamičkám, ktoré sú stále v pohybe? Ak áno, predtavujeme Vám produkt, ktorý je vhodný pre Váš aktívny životný štýl.
Bezdrôtová odsávačka mlieka TWINNY Vám umožní vykonávať množstvo úkonov naraz - ako len chcete. Všetko, čo musíte urobiť, je schovať ju do podprsenky na dojčenie. Bude odsávať mlieko a vy budete robiť ďalšie veci.
Babyono Twinny je dvojitá elektronická odsávačka mlieka, takže ju môžete použiť pre jeden alebo oba prsníky - v závislosti od okolností a potrieb.
Diskrétne a jednoducho. Pomôže vám to získať slobodu pohybu a viac času.

Vlastnosti:

Praktická
Toto je handsfree odsávačka mlieka tzn. nepotrebujete nič držať rukami. Tento inovatívny produkt Vám umožní odsávať mlieko a súčasne vykonávať ďalšie činnosti. Aké? Závisí to úplne od vás! Uvoľnite si ruky a získajte čas pre seba.

Double
Vy sa rozhodnete, či sa má odsávačka použiť pre jeden alebo oba prsníky, vďaka čomu odsajete viac mlieka. Obe telesá môžete prepojiť pomocou špeciálnej odtokovej trubice, ktorej dĺžku si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv.

Pohodlná
Elektronická odsávačka mlieka TWINNY je bezdrôtová - dodáva sa so vstavanou batériou. Je ľahká, drží a ľahko sa schová v podprsenke na dojčenie pre diskrétne odsávanie mlieka za akýchkoľvek podmienok.

Flexibilná
Trojfázová odsávačka mlieka ponúka 9 úrovní sacieho výkonu. Na výber sú 3 pracovné režimy – stimulácia laktácie, hlboké odsávanie mlieka a duálna frekvencia – ideálne na vyprázdňovanie prsníkov.

Hygienická
Môžete si byť istí, že odsávanie mlieka je hygienické a bezpečné. Špeciálna membrána a ventil zaisťujú to, že mlieko nemôže preniknúť do pumpy a odtokovej trubice.

Užívateľsky prívetivá
Prehľadný displej zobrazuje režim a úroveň odsávania mlieka. Môžete tiež vidieť čas odsávania a stav batérie. Vďaka veľkým tlačidlám je ovládanie zariadenia veľmi jednoduché.

Pohodlná
Set obsahuje základný lievik: 28 cm a dve redukcie: 21 mm a 24 mm. Vďaka tomu si môžete prispôsobiť veľkosť lievika Vašej bradavke. Tieto časti sú vyrobené z mäkkého silikónu, takže nedráždia pokožku.

Dlhá výdrž batérie
Trojfázová odsávačka materského mlieka dokáže fungovať na plnú batériu až 2 hodiny. Dodáva sa s režimom automatického vypnutia (po 30 minútach). Rýchlo ju nabijete pomocou USB-C kábla.

Bezpečná
Zabezpečili sme vysokú kvalitu produktu. Dvojitá odsávačka mlieka TWINNY je vyrobená zo špeciálnej látky určenej pre styk s potravinami bez BPA.

Odsávačka ponúka 3 rôzne režimy použitia:
1. Expresný režim – v tomto režime je možné nastaviť sací výkon od 1 do 9. Jednotlivé stupne sacieho výkonu sa líšia - od nízkeho po vysoký.

2. Režim 2 v 1, teda pumpovanie a masáž - cyklus zložený z 8 masážnych pohybov, po ktorých nasleduje 1 sací pohyb. Tento režim sa odporúča na upokojenie bolestí plných pŕs a na stimuláciu odsávania mlieka v krátkom čase.

3. Dvojfrekvenčný režim kombinuje výhody striedavého sania s veľkým a malým výkonom. Cyklus sania s alternatívnym výkonom (slabý - zlom - silný) Vám môže účinne pomôcť stimulovať vpadnuté bradavky.

Balenie obsahuje:
- Twinny odsávačka mlieka
- 2 telesá-prísavky
- odtok
- prívodná trubica pre druhé teleso
- 2 silikónové lievikové redukcie s priemerom 21 mm a 24 mm
- USB-C nabíjací kábel
- taška na uskladnenie

Technické parametre: Objem jedného telesa - 150 ml
Hmotnosť jedného telesa - 277 g
Kapacita batérie - 1100 mAh
Pracovný čas na plnú batériu: cca 120 minút
Update cookies preferences