Naposledy zobrazené

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

BABYSTYLE EGG2 Hlboká vanička, farba Cobalt

NOVINKA
Cena 296.00
Triedenie hlbokých vaničiek podľa značky:
Babystyle EGG
Cena bez DPH: 246.67
Kód produktu: E2CCCO
EAN: 5060711561387
Výrobca: BabyStyle
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

U nás v egg® odporúčame poskytnúť bábätku v kočíku plne horizontálnu polohu aspoň počas prvých 6 mesiacov jeho života, aby bol podporený správny vývoj orgánov a chrbtice dieťaťa. Naše hlboké vaničky si môžete kúpiť ako voliteľné príslušenstvo ku kočíku egg²®.

Hlboká vanička egg²® sa zmenila, pokiaľ ide o jej tvar a dĺžku a tiež mechanizmus uvoľnenia z podvozku kočíka. Priestranná vanička je vhodná od narodenia do 9 kg, je dlhšia a je vybavená ergonomickou páčkou umiestnenou v zadnej časti striešky pri hlavičke dieťaťa, ktorá slúži na uvoľnenie vaničky z podvozku kočíka.

Rovnako ako sedacia časť kočíka egg²® i strieška hlbokej vaničky zahŕňa sieťku s odvetrávaním, ktorá poslúži aj ako okienko s priezorom. Hlboká vanička egg²® je vo vnútornej časti vybavená krásnou a kvalitnou látkou a štandardne v jej výbave nájdete matrac, striešku, pláštenku a nánožník na zips.

Hlboká vanička môže slúžiť aj k občasnému celonočnému spánku vášho dieťatka. Hlboká vanička sa dokupuje zvlášť ako príslušenstvo ku kočíku egg²®

Špecifikácia:

súčasťou balenia je matrac, nastaviteľná strieška, nánožník a pláštenka (na hlbokú vaničku tiež môžete použiť sieťku proti hmyzu, ktorú nájdete uloženú v kapsičke v spodnej časti opierky nôh sedacej časti)
hlboká vanička (vonkajšie rozmery): 87 cm (d), 42 cm (š), 28 cm (h), váha: 5,2 kg
hlboká vanička (vnútorné rozmery): 80 cm (d), 35 cm (š), 17 cm (h), rozmery matraca 79 cm x 32,5 cm