Produkty

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Darčeková poukážka KinderCentrum

Moon RESEA S EDITION MAXI set, farba Anthrazit Chrome

Výrobca: Moon
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 63940510.444
Dostupnosť: .
Cena bez DPH: 799.75
959.70 ks

Výhodný set MOON RESEA S EDITION maxi obsahuje: kočík, autosedačku X1 Plus , isofix base, adaptéry na autosedačku a pláštenku.

Súčasťou radu EDITION je exkluzívny matrac Träumeland a veľké nafukovacie kolesá poskytujúce maximálne odpruženie aj pri jazde v teréne.
Kočík Resea S edition je vhodný od narodenia do 3 rokov, komfortná a ľahká hlboká vaňa s rozopínateľnou strieškou a ventilačným odopínacím okienkom, priestranný športový sedák s rozopínateľnou strieškou a ventilačnou sieťkou, skladanie podvozku so športovým sedákom po i proti smeru jazdy, polôh nôh až do úplného ľahu, odnímateľné madlo pred dieťa s koženkovým poťahom, výškovo nastaviteľná teleskopická rukoväť s poťahom z kvalitnej koženky, strieška hlbokej vane a športového sedadla s UPF 50+ ochranou, športový sedák nastaviteľný po i proti smeru jazdy, polstrované bezpečnostné päťbodové predné nafukovacie gumové otočné kolesá s možnosťou aretácie s priemerom 20,3 cm, nafukovacie gumové zadné kolesá s priemerom 29,3 cm, priestranný úložný košík.

Autosedačka Plus 1 je prvá detská autosedačka MOON dodávaná s inteligentným uzamykacím systémom, maximálnou bezpečnosťou. Bol testovaný podľa ECE R129 a schválený do hmotnosti 13 kg.
Exkluzívny textilný materiál, strieška s UPF 50+ ochranou, trojbodové pásy, rozmery: 70 x 45 x 40 cm, vnútorné rozmery: 69 x 28 cm, váha: 5 kg.

Isofix base je vysoko kvalitná base k autosedačke Moon Plus1.

Pláštenka na hlbokú aj športovú časť, adaptéry na Moon autosedačku.