phone Kontakt+421 904 261 416   I   eshop@kindercentrum.sk    address Adresa: Prielohy 979/10, 010 07 Žilina

                          UPOZORNENIE SPOTREBITEĽOV NA NEBEZPEČNÝ VÝROBOK, VIAC INFORMÁCII NÁJDETE TU!!!

 

Produkty

 

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Darčeková poukážka KinderCentrum

KINDERKRAFT Odrážadlo a kolobežka 2v1 Halley Rose pink

Výrobca: KINDERKRAFT
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: KRHALL00PNK0000
EAN: 5902533922314
Dostupnosť: na externom sklade
41.58 bez DPH
49.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Pripravený na cestu! Toto je bicykel 2 v 1 HALLEY: odrážadlo a trojkolesová kolobežka v jednom výrobku. Ešte viac funkcií, ešte viac zábavy! HALLEY je výrobok, ktorý si zamilujú dospelí aj deti. Sedačku sa dá ľahko zdvihnúť a sklopiť rovnobežne s volantom: nielen doma, ale aj počas prechádzky.

Nastaviteľný volant uľahčí nastavenie výšky tak, aby vyhovovala vášmu rýchlo rastúcemu dieťaťu, a vďaka modernému dizajnu si vaše dieťa HALLEY zamiluje a nebude sa s ním chcieť rozlúčiť. Toto skvelé odrážadlo a kolobežka v jednom má 2 predné, svietiace kolesá a zadné koliesko s brzdou. Prechádzky po zotmení budú pre deti ešte vzrušujúcejšie a rodičom sa uľaví, že nemusia za svojou ratolesťou nosiť ťažký bicykel, pretože HALLEY váži len 3 kilogramy!

Detské odrážadlo a kolobežk
HALLEY je odrážadlo a trojkolesová kolobežka v jednom. Má špeciálnu sedačku, ktorú zdvihnete a premeníte tak odrážadlo na kolobežku. A keď sa vaše dieťa unaví z jazdy: spustíte sedačku späť nadol a vytvoríte z neho odrážadlo. HALLEY je dokonalý spoločník na prechádzky.

Jednoduché používanie
Spustenie sedačky a nastavenie rukoväte trvá len chvíľu. Odrážadlo tak môžete premeniť na kolobežku a naopak, dokonca počas prechádzky. Už žiadne nosenie bicykla za dieťaťom: stačí malá zmena, aby vaše dieťatko opäť pocítilo príliv energie.

Nastaviteľný volant
Volant je možné nastaviť do jednej z 3 úrovní. Takto sa odrážadlo aj kolobežka dokonale prispôsobia výške dieťaťa. Uľahčí mu to výuku jazdy, ale aj zvýši jej komfort a zabezpečí správne držanie tela.

Moderný dizajn
Pre deti je vzhľad hračiek mimoriadne dôležitý: rovnako je to aj s odrážadly. Preto je bicykel a kolobežka HALLEY 2 v 1 navrhnutý tak, aby bol pre malých športovcov pútavý. Vďaka jedinečnému dizajnu na plošine a nezvyčajnému tvaru chcú deti nasadnúť na HALLEY a vyraziť na cestu!

Svietiace kolesá
Moderný dizajn nie je všetko: aby mal HALLEY výnimočný dizajn, je vybavený veľkými svietiacimi kolesami z PU. Jazda po západe slnka bude ešte zábavnejšia!

Pre malých aj veľkých
Odrážadlo a trojkolesová kolobežka HALLEY je vhodná pre menšie aj väčšie deti. Maximálna nosnosť bicykla je 20 kg, a kolobežky: až 50 kg!

Bezpečný
HALLEY je testovaný a schválený v súlade s európskymi bezpečnostnými normami EN 71-1, 71-2 a 71-3 a je tiež certifikovaný spoločnosťou Intertek.

Spracovanie:
Materiál:
- plošina: pp
- rám: pp + hliník
- sedadlo: pp + nylón
- kolesá: pu (+led)

Rozmery: rozložený: 60 x 29 x 61,5-75,5 cm

Rozsah nastavenia volantu: 61,5 cm-68,5 cm-75,5 cm

Hmotnosť: 3 kg

Odrážadlo: určené pre deti od 1 roka do 20 kg
Kolobežka: určená pre deti od 2 rokov do 50 kg
Update cookies preferences