Naposledy zobrazené

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Darčeková poukážka KinderCentrum

ANEX M-TYPE kombinovaný kočík, farva NOBLE

NAJLEPŠIA CENA
Autosedaačka:
Anex New Grey +119 € 119.000
Anex New Black +119 € 119.000
Bez autosedačky 0.000
Výrobca: Anex Baby
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: na objednávku: dodanie 6 - 8 týždňov
Cena bez DPH: 582.50
699.00
KS

Nový vylepšený model kočíka Anex M-type, ktorý nahradil predchodcu Anex Sport.  

Nový rámový materiál:Pevný rám je základom bezpečnosti kočíka; preto sme pre jeho podvozok vybrali najspoľahlivejšie materiály. Zjednodušený systém pripevnenia.
Okrem toho sme zdokonalili stavbu, aby sa zabránilo jeho deformácii pri dlhodobom používaní. Zosilnený rám. Dodatočné držiaky vo vnútri rámu ho robia trvanlivejším. Zjednodušený mechanizmus sklápania rámu. Teraz môžete vyvinúť menšie úsilie na rýchle a jednoduché zloženie rámu.
Pridané označenie tlmiču nárazov kočíka m / type, ktorý vám pomáha zvoliť funkciu tlmenia na základe typu povrchu.
Obnovený rám má dve podpery pre držiaky na poháre, na ľavej a pravej strane, pre pohodlné použitie ( držiak nápojov nájdete v príslušenstve )
Vylepšený ergonomický dizajn, ktorý uľahčuje ovládanie brzdového pedálu.
Vylepšené fixačný systém kolies. Vďaka novému fixačnému systému sa kolesá teraz otáčajú plynulejšie a eliminujú dokonca aj tie najmenšie vibrácie.
Vylepšená predná strana zavesenia kolies. Zmenili sme náš prístup k vývoju systému tlmenia nárazov predných kolies. Pracuje dvakrát tak dobre a predné kolesá sú teraz mäkšie.
Vylepšené zavesenie zadných kolies. Masívne zadné pružiny sme nahradili novými kompaktnými pružinami, ktoré sa nedajú dostať do bahna. Spolu s dodatočným zavesením na ráme sa nám podarilo zvýšiť hladkosť kočíka.
Obnovené zakrytie kolies a vylepšené formy. Obnovili sme zakrytie kolies tak, aby boli vhodnejšie pre akékoľvek podmienky, napr. Sneh, dážď, piesok alebo kamienistý terén.
Veríme, že každý detail by mal byť pohodlný; preto sme zdokonalili blokovanie prednej vidlice. Odteraz ju môžete zablokovať stlačením nohou.
Brzdenie je zosilnené kovovými prvkami. Postarali sme sa aj o bezpečnosť vášho dieťaťa zdokonalením brzdového systému. Rodičia môžu túto funkciu kedykoľvek a rýchlo používať.
Pridaná bola poloha športového sedenia pre dojčatá. Vaše dieťa môže teraz spať v prechádzkovom bloku, čo výrazne zvyšuje jeho funkčnosť.
Športová časť sa dá zložiť kompaktne s rámom, vďaka čomu môže byť kočík so športovou nadstavbou pohodlne zložený a uložený doma, alebo v aute bez nutnosti odnímania sedátka.
Postarali sme sa o to, aby zmena polohy kapoty bola teraz ľahká úloha. Odteraz to môžete urobiť jednou rukou.
Dokonalá stupačka na nohy, teraz je ľahké zdvihnúť a spustiť podnožku. Vytvorili sme aj nový dizajn vetrania na nohy.
Zjednodušený systém uchytenia textilu športového sedenia uľahčí starostlivosť o kočík.

Sedadlá v špeciálnom uhle
Bezpečnosť detí je pre nás dôležitá; preto sme vytvorili sedadlo kočíka pod uhlom, aby sme zabránili skĺznutiu vášho dieťaťa z kočíka.
Vylepšené nastavenie operadla kočíka
Vďaka vylepšenému tlačidlu na operadle kočíka je jednoduchšie a pohodlnejšie zmeniť pozíciu.

Vanička:
Odteraz je používanie prenosnej tašky podstatne jednoduchšie. Za týmto účelom sme zmenili adaptéry tak, aby sa upevnenie prenosnej časti stalo spoľahlivejším a pridali sme možnosť odobratia rámu jednou rukou.
Nový batoh:
Zmenili sme batoh kočíka typu m / type, aby sa život rodičov ešte zjednodušil

Kočík s vaničkou:
Dĺžka-110 cm
Výška- 123 cm
Šírka- 60 cm
Hmotnosť- 13,65 kg

Podrobný popis kočíka: https://newtypes.anexbaby.com/2/