Produkty Produkty Responsive menu
Naposledy zobrazené

SÚŤAŽ - AKTUÁLNE

Sociálne siete

 

Naše značky

 

Možnosti platby

   

 

Spoločnosť Motorola bola založená a existuje preto, aby pre Vás mohla vymýšľať, budovať a dodávať jedny z najlepších mobilných babyphonov na svete - to je poslanie, ktorým sa snaží zlepšovať životy miliónom ľudí.

V spoločnosti Motorola vytvorili odvetvie mobilnej komunikácie. Vynašli väčšinu protokolov a technológií, ktoré umožňujú mobilnú komunikáciu, vrátane prvého mobilného telefónu. Na všetky tieto výskumy a poznatky nadviazali aj v odbore príbuznom a to v detskej bezpečnosti.

Cieľom je poskytnúť tie najmodernejšie technológie ľuďom  tak, aby priniesli čo najväčší úžitok. Za posledných 80 rokov pracovali na hľadaní nových spôsobov, ako riešiť problémy, ako zefektívňovať a modernizovať. A v tomto úsilí pokračujú ďalej. Aj dnes budú hľadať nové možnosti, ako zmeniť životy ľudí k lepšiemu cez kúzlo mobility.

Do produktov zn. Motorola vyberajú materiály s najvyšším stupňom bezpečnosti na trhu a ich snahou je hľadať čo najviac ekologicky vhodné alternatívy, pri zachovaní výkonu a kvality. Majú pokračujúci program pre výskum a monitorovanie nezávislých vedeckých hodnotení ekologických a zdravotných dopadov materiálov. Výsledkom je rastúca zoznam alternatívnych produktov a produktov šetrných k životnému prostrediu.

Rýchla navigácia k hľadanému produktu: kliknite prosím na výber

BabyPhony,tredenie podľa značky:
Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu | Odporúčania Zotriediť produkty podľa odporúčania
Štítok: