Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

HandMade tehotenská móda BySues iba u nás !

Kvalitné spracovanie a moderný vzhľad. Každá mamička môže vyzerať úžasne. 

Celú ponuku nájdete tu:

HandMade pletence do postieľok By Sues

Pletence sú vyrábané v rôznych dĺžkach s možnosťou výroby individuálnych rozmerov.

Celá ponuka:

Hand Made pletence do postieľok

 

 

Sociálne siete

 

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

LOVE TO DREAM                                                                                             


Hana-Lia Krawchuk, zakladateľka spoločnosti Love To Dream ™ a tvorkyňa konceptu 3-stupňového spánku ™ vie, ako je nevyhnutné, prichádzať s rôznymi novinkami a "vynálezmi", ktoré mamičkám uľahčujú starostlivosť o dieťa.
V roku 2008 sa Hane narodil syn Eliáš a aj ona, ako mnoho rodičov po celom svete, sa veľmi rýchlo začala potýkať so spánkovými problémami svojho novorodeného chlapčeka. Vyskúšala mnoho rád aj drahých "zlepšovákov, aby jej syn spal lepšie a pokojnejšie, ale nič príliš nefungovalo.

Metóda "pokusov a omylov" a zapojenie materskej intuície viedli Hanu k prostému zistenie, že Eliáš spí oveľa lepšie s ručičkami hore, čo je pre novorodencov tá najprirodzenejšia poloha. Ako potvrdzujú aj posledné lekárske výskumy, táto pozícia je pre deti nielen prirodzená, ale tým, že môžu mať svoje ručičky blízko tváre, sa dokážu aj samé upokojovať.

Hana sa teda rozhodla sama aktívne konať a následne strávila mnoho hodín navrhovaním, konštruovaním a zjednodušovaním prvej verzia "zavinovačky" SwaddleMe UP ™. V nasledujúcom roku sa tento prototyp dostal do obchodov v Sydney a o dva týždne neskôr už bol vypredaný. Tým začal príbeh Love To Dream ™.
Od tej doby sa stovky tisíc rodičov po celom svete mohli presvedčiť, že výrobky Love To Dream ™ skutočne fungujú! Rad Love To Dream ™ nielen krásne vyzerá, ale zároveň poskytuje dôveryhodné riešenie kvalitného spánku detí a tým aj ich rodičov.

 Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania