Produkty

 

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Darčeková poukážka KinderCentrum

Autosedačka GRACO SlimFit R129

NOVINKA
Farba:
Výrobca: Graco
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 3187.00
Dostupnosť: .
182.50 bez DPH
219.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Americká globálna značka Graco pôsobí na trhu už viac ako 60 rokov. Za túto dobu sa stala jednou z najznámejších značiek detského tovaru na svete. Jedná sa o najpredávanejšiu značku detských výrobkov v USA aj celosvetovo. Jej cieľom je zaistiť kvalitné, bezpečné a premyslené výrobky za dostupné ceny. Kladie dôraz na jednoduchú obsluhu a tým aj uľahčenie každodenného života rodičov a detí.

autosedačka SlimFit R129

Najuniverzálnejšia autosedačka. Je schválená pre deti od výšky 40 cm do 145 cm. Existuje celý rad situácií, kedy môžete potrebovať jednu sedačku pre rôzne staré deti, alebo jednu sedačku pre svoje rastúce dieťa. SlimFit R129 je bezpečným, veľmi starostlivo testovaným a kvalitne vyrobeným variantom, ktorý teraz navyše spĺňa najaktuálnejšiu normu ECE R129 s prísnymi požiadavkami na ochranu detí.

Bezpečie - SlimFit R129 je možné upevniť proti smeru jazdy až do výšky 105 cm, a tým pokračovať v cestovaní tým najbezpečnejším spôsobom približne do 4 rokov. Súčasťou autosedačky je dodatočná bočnica, ktorú je možné nasadiť z oboch strán autosedačky a ktorá zvyšuje už aj tak skvelú ochranu pri náraze z boku.
Veľa možností - SlimFit R129 sa prispôsobí jednotlivým štádiám vývoja vášho dieťaťa. Príjemnú pozíciu mu nastavíte pomocou delenej vložky, alebo jednoduchým nastavením opierky hlavy a pásov, ktoré zmeníte pohybom jednej ruky bez nutnosti prevliekania.

Vlastnosti:
autosedačka schválená podľa ECE R129 od 40-145 cm (po vajíčku až do 12 rokov)
uchytenie proti smeru jazdy od 40-105 cm
uchytenie v smere jazdy od 100-145 cm
dodatočný prvok ochrany pri náraze z boku, ktorý ľahko nasadíte na stranu bližšie k dverám vozidla a ktorý ešte zvýši ochranu pri náraze z boku
oceľové výstuže zosilňujúce škrupinu
pamäťová pena absorbuje energiu nárazu
integrované zaistenie pásu pri inštalácii v smere jazdy
9 výškových pozícií opierky hlavy
2 pozície sklonu proti smeru jazdy
4 pozície sklonu v smere jazdy
5bodové pásy s polstrovaním
vložka pre menšie deti
odnímateľný a prateľný poťah

Špecifikácia:
rozmery: d 56 x š 54 x v 86 cm
hmotnosť: 8,76 kg