Produkty

 

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Darčeková poukážka KinderCentrum

BABYONO Hračka maznáčik Happy Panda 0m+

Výrobca: BABYONO
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 1533-BO
EAN: 5901435415542
Dostupnosť: na externom sklade
4.13 bez DPH
4.95 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Plochý plyšák je skvelý spôsob ako stimulovať rozvoj zmyslov dieťatka hrou. Je to kamarát na hranie aj hračka na maznanie. Hračka je vyrobená z mäkkej, jemnej bavlnenej látky, ktorá podporuje rozvoj kognitívnych schopností dieťatka. Výrazné časti a rôzne textúry stimulujú jemnú motoriku. Zaujímavý zvuk plyšovej hračky stimuluje sluch. Kontrastné farby a priateľská silueta hračky stimulujú zrak. Tento plochý plyšák je súčasťou kolekcie Babyono Blink&Smile.

PRÍJEMNÁ BAVLNA
Maznáčik je vyrobený z jemnej bavlnenej látky, vďaka čomu je veľmi priateľský k detskej pokožke – je mäkký a príjemný na dotyk. Tkanina pomáha dieťatku cítiť sa pohodlne a bezpečne.

STIMULUJÚCE ZVUKY
Keď bábätko uchopí plochého plyšáka, vydá zaujímavý zvuk. To stimuluje rozvoj jemnej motoriky dieťaťa. Zvuk plyšovej hračky má upokojujúci účinok.

VÝVOJ ZRAKU
Tento plochý plyšák obsahuje prvky v kontrastných farbách. Počas prvých 3 mesiacov svojho života vidí novorodenec čierno-bielo. Takéto farby hračky priťahujú zrak dieťaťa. Pomáhajú sústrediť sa a upútať pozornosť.

NÁCVIK JEMNEJ MOTORIKY
Výrazné štítky a uši pandy podporujú rast motorických schopností dieťatka. Poskytujú dodatočnú zmyslovú stimuláciu, čím zvyšujú kognitívne schopnosti.

ROZVOJ ZMYSLU DOTYKU
Ponúka rôzne textúry, ktoré stimulujú rozvoj hmatu dieťatka. Maznáčik je mäkký a príjemný na dotyk, dá sa s ním hrať alebo ho objímať.

Technické vlastnosti
Materiál: bavlna
Vek dieťaťa: 0 m+
Veľkosť: 20,5 x 15,5 cm