Produkty

 

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Darčeková poukážka KinderCentrum

CHICCO Hudobný projektor nad postieľku Next2Moon 3v1 na všetky postieľky vrátane Next2Me, neutral 0m

Výrobca: CHICCO
Kód: 09828.00
EAN: 8058664111305
Dostupnosť: na externom sklade
39.96 bez DPH
47.95 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Projektor nad postieľku Chicco Next2Moon je inovatívna hračka nad postieľku slúžiaca na upokojenie a uspanie vášho dieťatka. Kombinuje magickú atmosféru projektora a širokej striešky pôsobiacej upokojujúco na každé malé bábätko, keďže baldachýn simuluje uzatvorenejšie ochranné prostredie (efekt kokónu, na ktorý je zvyknuté z mamičkinho bruška).

Kolotoč Next2Moon je vhodný a pasuje na drvivú väčšinu postieľok a kolísok na trhu. Je kompatibilný so všetkými postieľkami Chicco Next2Me.

Strieška (baldachýn) je odnímateľná, čo umožňuje jednoduchú transformáciu z módu detského kolotoča nad postieľku na väčší projektor bez strechy, či posledné štádium premietačky na stolík či skrinku, premietajúcej svetlá na strop detskej izbičky.

Jednoduchý ovládací panel umožňuje vybrať, či chcete aktivovať len hudbu (zvuky a melódie) alebo len svetlá, príp. oboje súčasne. Možno si tiež nastaviť dĺžku cyklu prehrávania. Na výber je 15, 30 alebo až 45 minút nočnej oblohy s hviezdami a klasickej hudby (Mozart, Beethoven), či bieleho šumu zvukov prírody na upokojenie a jednoduché zaspávanie vášho drobca.

Projektor je vhodný od narodenia, ale vďaka jeho funkčnosti 3v1 vydrží dlhé roky, aj pre staršie dieťatko.

Vlastnosti:

- pohyblivá farebná projekcia na striešku projektora
- odnímateľná strieška umožní zmeniť spôsob projekcie na premietanie na stenu
- projektor je možné odpojiť zo základne a premietať tak projekciu ľubovoľne po stenách či plafóne vďaka tomu, že hračka môže samostatne stáť
- časový spínač – rodičia si môžu vybrať dĺžku hudobnej či tichej projekcie: 15, 30, alebo až 45 minút
- na výber sú 2 hudobne štýly: klasická hudba a biely šum (zvuky prírody)