Produkty

 

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Darčeková poukážka KinderCentrum

Cybex Anoris T i-Size

RÔZNE FAREBNÉ PREVEDENIA ZNÍŽENÁ CENA

Autosedačka s airbagom

Výrobca: Cybex
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 699
Dostupnosť: skladom
541.63 bez DPH
649.95 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Naša revolučná detská autosedačka s airbagom Anoris T i-Size sa stala víťazom testu ADAC a zároveň sa vďaka známke 1,5 (veľmi dobrá) stala vôbec najúspešnejšou sedačkou v histórii testovania ADAC

NOVÁ CESTA VPRED
Predstavte si detskú autosedačku, v ktorej je skombinovaná najvyššia bezpečnosť vďaka revolučnému airbagu a cestovaniu v pohodlí v polohe v smere jazdy. Pozrite sa na vaše dieťa v spätnom zrkadle s vedomím, že Anoris T i-Size ho udržuje v bezpečí a rastie spoločne s ním.

REVOLUČNÁ TECHNOLÓGIA AIRBAGU
Roky starostlivého výskumu a stovky testov robia z Anoris T i-Size optimálnu voľbu na ochranu vášho dieťaťa. Bezpečne podporuje krehkú hlavu, krk a chrbticu vášho dieťatka - aktivuje sa okamžite, len keď to potrebujete.

KOMFORT PREPRAVY PO SMERE JAZDY
Jednoduchý pohľad cez spätné zrkadlo je všetko, čo potrebujete na spojenie so svojím dieťaťom. Zažite viac pasívnej bezpečnosti a pohodlia – s autosedačkou v smere jazdy, ktorá ponúka ľahký očný kontakt a dostatok priestoru pre nohy.

BEZPEČENSTVO BEZ KOMPROMISOV
Objavte ešte viac funkcií Anoris T i-Size. Sedačka smerujúca v smere jazdy, ktorá poskytuje bezkonkurenčný bezpečnostný výkon z hľadiska aktívnej a pasívnej ochrany.

OCHRANA ZO VŠETKÝCH STRÁN
Anoris T i-Size ďalej chráni krehkú hlavu a krk vášho dieťaťa pomocou systému L.S.P., ktorý absorbuje sily nárazu v materiáloch škrupiny sedačky pohlcujúcich energiu.

INTUITÍVNA BEZPEČNOSŤ
Anoris T i-Size je vybavená bezpečnostným pultíkom, ktorý zapnete na jeden klik – spoľahlivý a bezproblémový spôsob, ako zaistiť vaše dieťa v sedačke. Zažite ľahké nastupovanie a riaďte s istotou s vedomím, že vaše dieťatko bezpečne odpočíva v našej doposiaľ najpokročilejšej autosedačke.

KĽUD V DUŠI VĎAKA POKROČILÉMU INŽINIERSTVU
Vďaka LED indikátorom sa zbavíte pochýb ohľadom správneho nastavenia autosedačky. Indikátory vám vždy dajú vedieť, že je sedačka správne zaistená a pripravená na cesty.

VLASTNOSTI
UN R129/03 i-Size

VÝŠKA
76 - 115 cm

VÁHA
Max. 21 kg

VEK
Od >15 mesiacov do cca 6 rokov

 

Najbezpečnejšia autosedačka v smere jazdy, ktorá porastie s Vaším dieťatkom od 76cm do 115cm (vek dieťaťa od 15 mesiacov do cca 6 rokov)

  • ponúka najvyššiu úroveň bezpečia vďaka revolučnej technologii airbagu, ktorý je zabudovaný v pultíku autosedačky
  • isofix základňa autosedačky je vybavená LED svetlom, ktoré Vám potvrdí správnosť inštalácie sedačky do auta
  • usadenie a pripútanie dieťaťa je v autosedačke vďaka bezpečnostnému pultíku One-Click Impact Shield veľmi rýchle a ľahké
  • Anoris T i-size ponúka až o 50% lepšiu ochranu oproti bežným autosedačkám, ktoré sú inštalované v automobile v smere jazdy
  • pri náraze je airbag automaticky aktivovaný a zvyšuje ochranu hlavy, krku a chrbtice dieťaťa 
  • umiestnenie autosedačky v smere jazdy zabezpečí dieťaťu lepší kontakt s vodičom, ponúkne viac priestoru pre nohy a uľahčí nastupovanie a vystupovanie z automobilu
  • autosedačka spĺňa normu UN R129/03 i-size 
  • Zisti si kompatibilitu autosedačky s vaším autom
  • Batéria pre výmenu Cr 17450

Návod pre správne pripevnenie autosedačky: