Produkty

 

 


doprava zdarma pri nákupe nad 40 € 


Hľadáte vhodný darček?

Darčeková poukážka KinderCentrum

Cybex Anoris T i-Size

Autosedačka s airbagom

farba:
Soho Grey
Soho Grey 70.000
Deep Black
Deep Black 70.000
Autum Gold
Autum Gold 0.000
Khaki Green
Khaki Greenskladom 0.000
Mountain Blue
Mountain Blue 0.000
Mustard Yellow
Mustard Yellow 0.000
Nautical Blue
Nautical Blue 0.000
Výrobca: Cybex
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 699
Dostupnosť: .
541.63 bez DPH
649.95 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Naša revolučná detská autosedačka s airbagom Anoris T i-Size sa stala víťazom testu ADAC a zároveň sa vďaka známke 1,5 (veľmi dobrá) stala vôbec najúspešnejšou sedačkou v histórii testovania ADAC

NOVÁ CESTA VPRED
Predstavte si detskú autosedačku, v ktorej je skombinovaná najvyššia bezpečnosť vďaka revolučnému airbagu a cestovaniu v pohodlí v polohe v smere jazdy. Pozrite sa na vaše dieťa v spätnom zrkadle s vedomím, že Anoris T i-Size ho udržuje v bezpečí a rastie spoločne s ním.

REVOLUČNÁ TECHNOLÓGIA AIRBAGU
Roky starostlivého výskumu a stovky testov robia z Anoris T i-Size optimálnu voľbu na ochranu vášho dieťaťa. Bezpečne podporuje krehkú hlavu, krk a chrbticu vášho dieťatka - aktivuje sa okamžite, len keď to potrebujete.

KOMFORT PREPRAVY PO SMERE JAZDY
Jednoduchý pohľad cez spätné zrkadlo je všetko, čo potrebujete na spojenie so svojím dieťaťom. Zažite viac pasívnej bezpečnosti a pohodlia – s autosedačkou v smere jazdy, ktorá ponúka ľahký očný kontakt a dostatok priestoru pre nohy.

BEZPEČENSTVO BEZ KOMPROMISOV
Objavte ešte viac funkcií Anoris T i-Size. Sedačka smerujúca v smere jazdy, ktorá poskytuje bezkonkurenčný bezpečnostný výkon z hľadiska aktívnej a pasívnej ochrany.

OCHRANA ZO VŠETKÝCH STRÁN
Anoris T i-Size ďalej chráni krehkú hlavu a krk vášho dieťaťa pomocou systému L.S.P., ktorý absorbuje sily nárazu v materiáloch škrupiny sedačky pohlcujúcich energiu.

INTUITÍVNA BEZPEČNOSŤ
Anoris T i-Size je vybavená bezpečnostným pultíkom, ktorý zapnete na jeden klik – spoľahlivý a bezproblémový spôsob, ako zaistiť vaše dieťa v sedačke. Zažite ľahké nastupovanie a riaďte s istotou s vedomím, že vaše dieťatko bezpečne odpočíva v našej doposiaľ najpokročilejšej autosedačke.

KĽUD V DUŠI VĎAKA POKROČILÉMU INŽINIERSTVU
Vďaka LED indikátorom sa zbavíte pochýb ohľadom správneho nastavenia autosedačky. Indikátory vám vždy dajú vedieť, že je sedačka správne zaistená a pripravená na cesty.

VLASTNOSTI
UN R129/03 i-Size

VÝŠKA
76 - 115 cm

VÁHA
Max. 21 kg

VEK
Od >15 mesiacov do cca 6 rokov

 

Najbezpečnejšia autosedačka v smere jazdy, ktorá porastie s Vaším dieťatkom od 76cm do 115cm (vek dieťaťa od 15 mesiacov do cca 6 rokov)

  • ponúka najvyššiu úroveň bezpečia vďaka revolučnej technologii airbagu, ktorý je zabudovaný v pultíku autosedačky
  • isofix základňa autosedačky je vybavená LED svetlom, ktoré Vám potvrdí správnosť inštalácie sedačky do auta
  • usadenie a pripútanie dieťaťa je v autosedačke vďaka bezpečnostnému pultíku One-Click Impact Shield veľmi rýchle a ľahké
  • Anoris T i-size ponúka až o 50% lepšiu ochranu oproti bežným autosedačkám, ktoré sú inštalované v automobile v smere jazdy
  • pri náraze je airbag automaticky aktivovaný a zvyšuje ochranu hlavy, krku a chrbtice dieťaťa 
  • umiestnenie autosedačky v smere jazdy zabezpečí dieťaťu lepší kontakt s vodičom, ponúkne viac priestoru pre nohy a uľahčí nastupovanie a vystupovanie z automobilu
  • autosedačka spĺňa normu UN R129/03 i-size 
  • Zisti si kompatibilitu autosedačky s vaším autom
  • Batéria pre výmenu Cr 17450

Návod pre správne pripevnenie autosedačky: